Praca KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO Żerosławice kontakt przez PUP

Stanowisko: KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: transport drogowy towarów na terenie Unii Europejskiej

Data publikacji: 2017-08-09

Lokalizacja: Żerosławice (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Żerosławice, powiat: myślenicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
transport drogowy towarów na terenie Unii Europejskiej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: do wynagrodzenia podstawowego doliczane są diety

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żerosławice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: myślenicki

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN/godz

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 10)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. CE + św. kwalifikacyjne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: karta kierowcy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagana dyspozycyjność ze względu na pracę poza miejscem zamieszkania

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 10

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

Drogowców 2, 32-400 Myślenice, powiat: myślenicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: myślenicki

Gmina pracodawcy: Myślenice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Myślenice

Ulica pracodawcy: Drogowców

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego