Praca KIEROWCA Frednowy Autowypożyczalnia City Car

Stanowisko: KIEROWCA

Wynagrodzenie: do 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Kierowca

Data publikacji: 2016-03-22

Lokalizacja: Frednowy (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: Autowypożyczalnia City Car

14-200 Frednowy 17, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1,850 zł brutto

Nazwa stanowiska: KIEROWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Frednowy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: iławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Iława

Zawód: kierowca samochodu osobowego

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kierowca samochodu osobowego

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy b

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: prawo jazdy kat."C"

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Czynne korzystanie z prawa jazdy kat. b. Mile widziane doświadczenie. Kontakt telefoniczny 530 530 887, 888 884 422 w godz. 09:00-18:00

Nazwa pracodawcy: Autowypożyczalnia City Car

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

1 Maja 8B, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: iławski

Gmina pracodawcy: Iława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Iława

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Numer budynku pracodawcy: 8B

Nazwisko osoby zgłaszającej: Krzysztof Hoffmann

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu osobowego