Praca KIEROWCA DOSTAWCA Łuków Iwona Mateńka MiW Usługi Handlowe

Warszawska 1c, 21-400 Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: dowóz posiłków do klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA DOSTAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łuków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łukowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łuków

Zawód: dostawca potraw

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 04.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie podstawowe, prawo jazdy kat B, staż pracy nie wymagany

Nazwa pracodawcy: Iwona Mateńka MiW Usługi Handlowe

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: łukowski

Gmina pracodawcy: Łuków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łuków

Ulica pracodawcy: Warszawska

Numer budynku pracodawcy: 1c

Profil działalności pracodawcy: działalność gastronomiczna

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Zawód wykonywany przez pracownika: dostawca potraw

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 05.09.2016

Podobne oferty pracy

SZLIFIERZ - od 2 500 PLN

obróbka metali poprzez szlifowanie zewnętrznych i wewnętrznych powierzchni, posługiwanie się urządzeniemi i nadzór nad nimi, dbanie o stan techniczny urządzeń.
PROTECHNIKA G.Kowalczyk - 2016-05-17 - Łuków (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 1 850 PLN

prowadzenie samochodu ciężarowego
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Łuków (lubelskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

pracownik ochrony , PORTIERNIA , Gniezno
Makropol TP - 2016-03-17 - Poznań (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, wystawianie faktur, sprzedaz art spozywczych i przemysłowych
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Łuków (lubelskie)

KIEROWCA/DOSTAWCA - od 1 850 PLN

Dostarczanie posiłków (zamówień) na terenie Jasła i okolic.
PP Polska Iwona Lackosz - 2016-02-04 - Jasło (podkarpackie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI OPAKOWAN FOLIOWYCH - do 1 850 PLN

Obsługa maszyn do produkcji opakowań foliowych, wytłaczanie i zgrzewanie foli, prace porządkowe przy stanowisku pracy
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe "PRZYBYSZ" Tuchowicz - 2016-03-07 - Tuchowicz (lubelskie)

Doradca klienta / Sprzedawca - -

eSmokingWorld Doradca klienta w punkcie eSmokingWorld Kaufland Łuków. Pasujesz do tego stanowiska jeśli: posiadasz doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, albo chciałbyś/chciałabyś rozpocząć przygodę w tej dziedzinie, szukasz stabilnego zatrudnienia...
eSmokingWorld - 2016-07-20 - Łuków (lubelskie)

PROJEKTANT WNĘTRZ - od 2 000 PLN

projektowanie wnetrz domów prywatnych, biur
NURZ-BUD Jerzy Nurzyński - 2017-04-03 - Łuków (lubelskie)

PIEKARZ PIECOWY - do 1 850 PLN

wypiek pieczywa
Zakład Piekarniczy s.c. SZCZEPANIAK - 2016-04-06 - Adamów (lubelskie)

sprzedaz art spozywczych i przemysłowych, obsługa interesantów
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Zimna Woda (lubelskie)

Sprawdzanie stanu technicznego zestawu ciągnik i naczepa, asysta przy załadunku i rozładunku towaru, zamocowanie ładunku, przewóz ADR, odprawa celna towaru, zabezpieczenie towaru i samochodu
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Łuków (lubelskie)

OBUWNIK - do 1 850 PLN

prace ręczne: klejenie,
Sławomir Bujak JAMET 1 FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA - 2016-07-15 - Gręzówka-Kolonia (lubelskie)

KIEROWCA MECHANIK - od 2 250 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Ciężkie (lubelskie)

KIEROWCA / DOSTAWCA - od 2 000 PLN

Dostawa zamówień do klientów, prawo jazdy kat. B, dobra orientacja w terenie, posiadanie lub gotowość do przeprowadzenia badań sanit.- epid. cv, kserokopia prawa jazdy
PIZZERIA "ZIELONY MŁYN" Sylwester Szabat - 2016-01-18 - Nisko (podkarpackie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

obsługa programów finansowo - księgowych, ewidencjonowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Świdry (lubelskie)

Szkolenie z zakresu BHP,PPoż,obsługi i konserwacji urządzeń biurowych, szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych zakończone nadaniem uprawnień obsługiwanych T-Mobile,obsługa klientów prywatnych i biznesowych sieci T-Mobile poprzedzone szkoleniem,Szkolenie i sprzedaż produktów za pomocą programu WF-Mag. Przyjmowanie i wysyłka uszkodzonych telefonów za pomoccą programyu serwisowego. Sprzedaż produktów T-Mobile usługi bankowe.Szkolenia z technik sprzedaży,nadanie uprawnień Autoryzowanego Konsultanta T-Mobile.
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Łuków (lubelskie)

GLAZURNIK - od 1 850 PLN

wykonywanie prac glazurniczych na terenie kraju
WALBUD Waldemar Lisiewski - 2016-08-25 - Łuków (lubelskie)

KIEROWCA CE MECHANIK - do 2 000 PLN

transport towarów samochodem ciężarowym, wykonywanie podstawoweych napraw w sam. cięż.
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Tuchowicz (lubelskie)

KIEROWCA DOSTAWCA - od 8 PLN

Dowóz zamówionych zamówień
AmRest Sp. z o.o. - 2016-04-25 - Płock (mazowieckie)

eSmokingWorld - 2016-08-25 - Łuków (lubelskie)

ŚLUSARZ I OPERATOR MASZYN - 14 - 21 PLN

Prac przy obróbce detali ze stali i aluminium,obsługa maszyn: wiertarka przecinarka tasmowa, przecinarka tarczowa, praca elektronarzędziami ręcznymi.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Gręzówka-Kolonia (lubelskie)

ŚLUSARZ - od 12 PLN

przygotowanie i obróbka elementów konstrukcji stalowych, dopasowywanie oraz łaczenie elementów do spawania i nitowania, obsługa maszyn i urządzeń do obróbki metalu
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Sięciaszka Pierwsza (lubelskie)

NAUCZYCIEL UPOŚLEDZONYCH UMYSŁOWO (OLIGOFRENOPEDAGOG) - od 2 100 PLN

nauczyciel wspomagajacy dla ucznia z autyzmem
Szkoła Podstawowa w Wólce Domaszewskiej - 2015-12-31 - Wólka Domaszewska (lubelskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

obsługa sekretariatu, prace biurow, korespondenacja, obsługa komputera i urzadzen biurowych
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Czerśl (lubelskie)

transport towarów w transporcie międzynarodowym, załadunek i rozładunek
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Anonin (lubelskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

wymiana szyb samochodowychprace ogóle mechaniczne
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Łuków (lubelskie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Łuków (lubelskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 500 PLN

Przewóz osób na linii Łuków-Warszawa
Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "WERS-POL" Wiesława Wąsiewicz - 2017-02-10 - Gołaszyn (lubelskie)

ZBROJARZ - do 925 PLN

montaż zbrojeń
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Jamielnik-Kolonia (lubelskie)