Praca KIEROWCA/DOSTAWCA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: KIEROWCA/DOSTAWCA

Wynagrodzenie: od 90 PLN

Zakres obowiązków: Dostarczanie produktów spożywczych do klientów, praca w godzinach 3.00-10.00

Data publikacji: 2016-03-10

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Dostarczanie produktów spożywczych do klientów, praca w godzinach 3.00-10.00

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 90 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 90 zł/dzień

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA/DOSTAWCA

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: kultura osobista, znajomość topografii Krakowa

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa stoiska mięso- wędliny.
SKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY "BALBINKA" S.C. KRYSTNA MALISZKIEWICZ,HALINA MALISZKIEWICZ - 2017-06-21 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

obsługa klientów w sklepie, przyjmowanie towarów
kontakt przez PUP - 2017-09-14 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - 997,4 PLN

Asystent projektanta
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Dębnica Kaszubska (pomorskie)

ROBOTNIK LEŚNY - 997,4 PLN

robotnik leśny
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Obóz (kujawsko-pomorskie)

EKSPERT DS. TESTÓW OPROGRAMOWANIA - od 10 000 PLN

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za-codzienny nadzór nad działaniami zespołu QA oraz całościowo za działania testowe dopasowane do wymogów Klienta;-tworzenie planów testów oraz koordynacja planowania wyznaczonych działań; -testowanie produktów tworzonych dla Klientów niezależnie oraz w ramach zakresu programu testowego;-utrzymuje kontakt ze wszystkimi zaangażowanymi stronami (inżynierami, analitykami biznesowymi, menadżerami projektu) będąc filtrem kontaktu w określaniu ogólnej strategii działań; -oprócz roli przywódczej przeprowadza działania testowe oraz przygotowuje raporty osiągnięć zespołu; -utrzymuje wysoki standard tworzonego oprogramowania poprzez odpowiednie metodologie testowe; -identyfikuje potencjalne problemy, z jakością oraz przewiduje metody ich rozwiązania;-wykorzystuje różne metody testowe w zależności od typu produktu;-przeprowadzanie testów zgodnie z dokumentacją dostarczoną przez Klienta;
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Wrocław (dolnośląskie)

ROBOTNIK GÓRNICZY DOŁOWY - od 2 000 PLN

Prace dołowe na zakładach górniczych, rutynowe zadania przy czynnościach górniczych i urabianiu skał. Ładowanie urobku oraz rozdrabnianie wielkich brył. Praca fizyczna wymagająca siły, dobrej kondycji, dźwigania, wymuszonej pozycji ciała. Praca wymagająca dyspozycyjności z uwagi na kierowanie pracownika do różnych oddziałów górniczych według zapotrzebowania.
kontakt przez PUP - 2017-09-01 - Zabrze (śląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

biurowe
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Szypliszki (podlaskie)

CZYŚCICIEL WITRYN SKLEPOWYCH - 2 000 - 2 400 PLN

Utrzymanie czystości witryn sklepowych i wejść do sklepów
"Forever" - Małgorzata Bedus - 2016-01-29 - Kraków (małopolskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

- penetrowanie rynku pod kątem potrzeb zakładu i wyszukiwanie potencjalnych dostawców,- analizowanie cen, warunków i terminów dostaw, wybór źródeł zaopatrzenia,- negocjacje ogólnych warunków dostaw z wybranymi kontrahentami,- zamawianie potrzebnej ilości artykułów,- załatwianie spraw z ewentualnymi reklamacjami w zakresie ilości dostarczanego towaru,- dokonywanie zakupów gotówkowych mniejszych partii towarów i ewentualnego dostarczenia ich do zakładu.
kontakt przez PUP - 2017-09-14 - Paruszewo (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

bEZPOŚREDNIA OBSŁUGA KLIENTA ZGODNIE ZE STANDARDAMI FIRMY, POMOC PRZY WYBORZE PRODUKTU. PRZYJMOWANIE DOSTAWY TOWARU.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Stare Miasto (wielkopolskie)

REFERENT UBEZPIECZENIOWY-26 - od 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Namysłów (opolskie)

ARCHIWISTA - 997,4 PLN

Wyszukiwanie właściwych akt,obsługa urządzeń biurowych,kompletowanie akt
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Kutno (łódzkie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - do 4 600 PLN

Obsługa zamówień, obsługa wierzytelności, rozwiązywanie sporów, obsługa skarg klientów, lubricant service, zarządzanie elementami procesu DFOA, wsparcie automatyzacji procesów.
kontakt przez PUP - 2017-06-19 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER-1/4 ETATU - do 1 200 PLN

prowadzenie dokumentacji magazynowej,przyjmowanie towaru, wydawanie towaru, selekcja towaru wg. rodzaju, transport osobowy, wymagane wykształcenie średnie, doświadczenie zawodowe- 3 lata, prawo jezdy kat.B, miejsce pracy: PRUSICE
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Wrocław (dolnośląskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 2 000 PLN

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych (wod.kan.gaz.co)
EURO INSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-02-22 - Kraków (małopolskie)

ŁADOWACZ - od 1 850 PLN

ładowanie nieczystości stałych
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Prabuty (pomorskie)

MONTER MEBLI - od 1 850 PLN

produkcja mebli na wymiar, montaż mebli na wymiar
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Poznań (wielkopolskie)

INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ - 997,4 PLN

Prowadzenie zajęć w pracowni komputerowej dla 6-cio osobowej grupy uczetników o różnych rodzajach niepełnosprawności. Komunikacja z podopiecznymi i kadrą. Prowadzenie dokumentacji z przebiegu terapii. Prowadzenie strony internetowej.Nauka pracy z osobami niepełnosprawnymi. Organizowanie zadań.
kontakt przez PUP - 2015-11-13 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

KIEROWCA - od 2 200 PLN

prowadzenie pojazdów w celach służbowych
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Radzionków (śląskie)

MONTER ELEMENTÓW WENTYLACJI - od 2 400 PLN

Rozciąganie blachy do pożądanej średnicy. Praca z blachą ocynkowaną.
kontakt przez PUP - 2017-07-21 - Nowa Sól (lubuskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 200 PLN

obsługa urzadzeń/ maszyn produkcyjnych w celu wykonania złozonych planów produkcyjnych, przestrzeganie procedur i norm jakościowych, dbanie o porządek w miejscu pracy,
kontakt przez PUP - 2017-09-18 - Komorniki (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN SORTUJĄCO- KRUSZĄCYCH - 1 850 - 2 000 PLN

Obsługiwanie maszyn do kruszenia kamieni, obsługa codzienna, konserwacja, czyszczenie maszyn.
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Kamienna Góra (opolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

prace biurowe związane z obsługą sekretariatu wydziału tj. sporządzanie wezwań do stawiennictwa, sporządzanie projektów pism urzędowych, rejestrowanie spraw w systemie elektronicznym, przygotowanie koresponcencji do ekspedycji, szycie akt, prace kancelaryjne w archiwum zakładowym i biurze podawczym
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Pszczyna (śląskie)

DORADCA KLIENTA(STAŻ NA OKRES DO 12 MIESIĘCY) - 997,4 PLN

poznanie zasad dotyczących profesjonalnej obsługi klienta, poznanie systemu Storeline, obsługa skanera, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Starachowice (świętokrzyskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Rozładunek, załadunek, wydawanie towarów handlowych
kontakt przez PUP - 2017-06-20 - Legnica (dolnośląskie)

KAMIENIARZ - od 1 850 PLN

WYKONYWANIE CZYNNOŚCI ZW. Z MONTAŻEM ELEMENTÓW KAMIENNYCH
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Milicz (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

obsługa magazynu
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Chorzów (śląskie)

SPRZĄTACZKA 1/2 ETATU - od 925 PLN

sprzątanie bloków na terenie Bełchatowa
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Bełchatów (łódzkie)

POZOSTAŁE POMOCE I SPRZĄTACZKI - od 15 PLN

sprzatanie ,mycie przeszkleń, okien,odkurzanie,zamiatanie,mycie drzwi,wc, mycie podłóg
Impel Cleaning sp. z o.o. - 2016-08-11 - Kraków (małopolskie)

przepisywanie wszelkiej korespondencji i sprawozdań; przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie poczty; odbieranie telefonów; przekazywanie korespondencji do poszczególnych działów; prowadzenie ksiązki korespondencyjnej; prowadzenie dokumentacji wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)