Praca KIEROWCA- DOSTAWCA Bonin Sezam Furman Sp. z o.o.

Bonin, 76-009 Bonin, powiat: koszaliński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Dostawa do klientów detalicznych towaru, odbiór opakowań

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 493 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska: KIEROWCA- DOSTAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bonin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: koszaliński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Manowo

Zawód: kierowca samochodu dostawczego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 493 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kategorii C

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie zawodowe w obsłudze klientów detalicznych, uprawnienia na przewóz rzeczy

Nazwa pracodawcy: Sezam Furman Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Adres pracodawcy: 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kartuski

Gmina pracodawcy: Kartuzy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kartuzy

Profil działalności pracodawcy: sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu dostawczego