Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Z NACZEPĄ Zapolice Usługi Transportowe Jacek Bilant

Grzybowa 9, 98-161 Zapolice, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: przewóz art. spożywczych i przemysłowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Z NACZEPĄ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zapolice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zduńskowolski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zapolice

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kierowca ciągnika siodłowego

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. E

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: kurs na przewóz rzeczy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. C

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: testy psychologiczne dla kierowców

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
- praca na terenie kraju- mile widziane doświadczenie zawodowe- konieczny wcześniejszy kontakt telefoniczny - 601-289-937

Nazwa pracodawcy: Usługi Transportowe Jacek Bilant

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: zduńskowolski

Gmina pracodawcy: Zapolice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zapolice

Ulica pracodawcy: Grzybowa

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy: usługi transportowe

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego