Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Wodzisław Śląski Krzystek Sławomir FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA

Wodzisławska 16B, 44-351 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą, obsługa codzienna w/w zestawu. Przygotowanie do rozładunku i załadunku.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00. Miejsce pracy: teren kraju.Kontakt z pracodawcą osobisty, telefoniczny, CV proszę przesyłać na adres e-mail.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wodzisław Śląski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wodzisławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wodzisław Śląski

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 22.03.2021

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Prawo jazdy kat. C z kwalifikacją wstępną przyspieszoną C, C+E, C1, C1+E.

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Krzystek Sławomir FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt osobisty, telefoniczny, e-mail, Godziny : 8.00 - 16.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: wodzisławski

Gmina pracodawcy: Wodzisław Śląski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wodzisław Śląski

Ulica pracodawcy: Wodzisławska

Numer budynku pracodawcy: 16B

Profil działalności pracodawcy: Transport drogowy

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 24.03.2016