Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Starogard Gdański kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Praca kierowcy Tira, kierunki na wschód - głównie Ukraina.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 400 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Starogard Gdański

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starogardzki

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 400 PLN

Data zakończenia pracy: 06.10.2019

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kierowca ciągnika siodłowego (wymagany staż - lata: 5)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
ukraiński, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: karta kierowcy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
aktualne badania lekarskie i orzeczenie psychologiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy C

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy E do C

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: znajomość mechaniki samochodowej

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0:
rosyjski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Pożądane: 10-letnie doświadczenie na stanowisku, biegła znajomość j. ukraińskiego.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Kanałowa 3, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: starogardzki

Gmina pracodawcy: Starogard Gdański

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Starogard Gdański

Ulica pracodawcy: Kanałowa

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego