Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO POWYŻEJ 3.5T Wrocław kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Obsługa codzienna pojazdu (OC), kierowanie pojazdem zgodnie z otrzymanym zleceniem, załatwianie wszelkich spraw związanych z odprawą towaru w miejscu:a) załadunkub) na granicyc) rozładunku-pomoc przy załadunku (z rampy na samochód)-pomoc przy rozładunku (z samochodu na rampę)-rozplandekowanie naczepy oraz zdemontowanie plandeki, stelażu w sytuacji koniecznej,-dbanie o stan techniczny pojazdu, przeglądy, czystość, usuwanie drobnych usterek,-pozostawianie pojazdu tylko w miejscu zabezpieczonym (parking strzeżony),-wypełnianie dokumentów dotyczących:a) odpraw towaru,b) prowadzenia pojazdu,c) zaliczek, delegacji krajowych i zagranicznych,-wykonanie innych poleceń przełożonych.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 400 PLN

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO POWYŻEJ 3.5T

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wrocław

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Wrocław

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 400 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: psychotesty dla kierowców zawodowych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: ADR - uprawnienia podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Kierowca - prawo jazdy kat. CE

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie średnie zawodowe, staż pracy 2 lata, prawo jazdy kat. C+E, świadectwo kwalifikacji zawodowej kierowcy, psychotesty dla kierowców zawodowych, ADR - uprawnienia podstawowe.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak danych.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Wrocław

Gmina pracodawcy: Wrocław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wrocław

Ulica pracodawcy: Gliniana

Numer budynku pracodawcy: 20/22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego