Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Płoty kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Płoty, powiat: zielonogórski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
przygotowanie do przewozu ładunku, obsługa codzienna pojazdu, wykonanie zaladunku/rozładunku zgodnie z dyspozycją przełożonego, wykonywanie przewozu rzeczy bezpiecznie przestrzegając zasad ruchu drogowego i ustalonego czasu pracy, dbanie o powierzony do przewozu ładunek, dokonanie końcowej odprawy celnej zgodnie z informacjami zawartymi w liście przewozowym , instrukcji przewozowej i karnecie TIR, dokonanie rozliczenia jazdy w ustalonym trybie i przedstawienia szczegółowego zestawienia oraz zatankowanych każdorazowo litrów paliwa, wypełnienie i dostarczenie przełożonemu następujących formularzy, zlecenia kontroli pojazdu, kontroli naczepy oraz druki szkodowe

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Płoty

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zielonogórski

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zawodowe, co najmniej dwuletnie doświadczenia na stanowisku kierowcy międzynarodowego, prawo jazdy kat. C+E, kurs na przewóz rzeczy, aktualne badania lekarskie, orzeczenie psychologiczne, znajomość języka angielskiego lub innego języka Europejskiego w stopniu podstawowym, oswiadczenie o niekaralności, praca w systemie 3 tygodnie pracy poza granicami Polski na 1 tydzień wolnego

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego