Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Olszana "Barbara Trans" Barbara Pawlik

Miejsce pracy:
33-386 Olszana 220, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Przewóz towarów na terenie Polski

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olszana

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowosądecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Podegrodzie

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Karta kierowcy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Prawo jazdy kat. CE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: uprawnienia kwalifikacyjne do przewozu rzeczy

Nazwa pracodawcy: "Barbara Trans" Barbara Pawlik

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: dni robocze, Godziny : 8-14

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: nowosądecki

Gmina pracodawcy: Podegrodzie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olszana

Numer budynku pracodawcy: 220

Profil działalności pracodawcy: krajowy transport towarów

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 17.05.2016

Podobne oferty pracy

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

Transport drogowy rzeczy.
KAJ TRANS Kasper Pietrzak - 2016-03-01 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - 1 850 - 3 500 PLN

Kierowca ciągnika siodłowego
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Ochudno (mazowieckie)

OPERATOR WYDMUCHIWARKI BUTELEK PET - od 1 850 PLN

Operator wydmuchiwarki butelek PET
Voda Naturalna sp. z o.o - 2016-05-23 - Leluchów (małopolskie)

KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

Konsultant ds. obsługi klienta
Faxtel - Chmurski i Chrzanowski s.j. - 2016-06-07 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 500 PLN

Pracownik produkcji - praca przy składaniu i obróbce elementów reklam.
LOGO Paweł Jabłoński - 2017-04-21 - Wielogłowy (małopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 500 PLN

przewóz materiałów sypkich na terenie kraju
Firma Usługowo Handlowa A&W Andrzej Ignaś - 2016-07-28 - Ogrodzieniec (śląskie)

RENOWATOR POJAZDÓW ZABYTKOWYCH - 1 850 - 3 500 PLN

Szeroko rozumiane samodzielne prace blacharskie. Pomoc podczas przygotowania powierzchni do lakierowania i w innych etapach renowacji pojazdów zabytkowych.
Retromaniac - 2016-10-05 - Rytro (małopolskie)

Kierowanie ciągnikiem sidłowym, przewóz towarów na terenie UE.
Inter-Logistic Robert Krzyśków - 2016-07-04 - Barlinek (zachodniopomorskie)

Prowadzenie ciągników sidłowych
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Przybyradz (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Przyjmowanie i rejestrowanie zamówień na towary w hurtowniach.przygotowanie produktów do sprzedaży, sortowanie i ekspozycja
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Łabowa (małopolskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Obróbka artykułów spożywczych, przygotowywanie potraw i deserów, wydawanie potraw i deserów
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Nawojowa (małopolskie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

Aktywne pozyskiwanie klientów, realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych, doradztwo w zakresie oferty handlowej, przygotowywanie ofert, obsługa klienta.
"Parkur" sp. z o.o. - 2016-04-12 - Mochnaczka Wyżna (małopolskie)

KIEROWCA KAT. C+E TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - od 4 500 PLN

Transport kontenerów morskich-transport międzynarodowy
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Czerniec (małopolskie)

POMOCNIK TARTACZNIK - od 12 PLN

Przycinanie desek, składanie tarcicy
Usługi Tartaczne, Sprzedaż Tarcicy, Jan Dadał - 2016-07-07 - Łososina Dolna (małopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 400 PLN

Prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Żeleźnikowa Mała (małopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 4 500 PLN

Mechanik pojazdów samochodowych - wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe mechaniczne, doświadczenie zawodowe mile widziane. Wynagrodzenie 4.500 zł brutto
RS AUTO SERVICE Jakub Ruchała - 2016-06-16 - Nawojowa (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 500 PLN

Sprzedaż cześci samochodowych. Wymagane doświadczenie w branży samochodowej oraz obsłudze komputera.
Kasacja Pojadów-Auto-Handel, Konrad Górski - 2016-05-20 - Mystków (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZO-MAGAZYNOWY - od 2 500 PLN

Przyjmowanie,wydawanie sprzętu,przegląd samochodów,prace gospodarcze
Zakład Ogólnobudowlany Jan Waz - 2016-08-19 - Koniuszowa (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 200 PLN

Przewóz palet , załadunek i rozładunek .
Usługi Transportowe, Daniel Nosal - 2015-12-08 - Chełmiec (małopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 000 PLN

dbanie o powierzone mienie, przestrzeganie przepisów drogowych, przyjęcie zlecenia na załadunek towaru i dostarczenie pod wskazany adres (praca: UE, Transport Międzynarodowy)
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Danuta Malicka - 2017-01-18 - Zielona Góra (lubuskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 4 200 PLN

przewóz towaru na paletach
"ARO-TRANS" Arkadiusz Komorski w Drążewie - 2015-12-07 - Drążewo (mazowieckie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Wykonywanie zabiegów kosmetycznych w oparciu o linię kosmetyków "Tago"
"Joan" Joanna Kuźniacka - 2016-03-30 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - od 2 000 PLN

Sprzedawca w branży mięsnej
LEDI Sp z o.o. - sklep Eko - 2017-01-09 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - od 2 000 PLN

strzyżenie, farbowanie, modelowanie
G&I STUDIO URODY IZABELA GŁĄB - 2017-03-24 - Piwniczna-Zdrój (małopolskie)

POMOCNIK W FABRYCE MEBLI - od 11,56 PLN

Praca w jednym z 3 działów: pomoc stolarza, oklejanie tapicerki, pakowanie mebli- pakowanie mebli,- oklejanie mebli, tapicerki,- pomoc w czynnościach stolarskich,- inne prace zlecone przez przełożonego.
Trenkwalder&Partner Sp. z o.o. - 2016-04-15 - Mogilno (małopolskie)

kierowanie ciagnikiem siodłowym
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Turów (lubelskie)