Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Chrzanów Zakład Usługowy EVBUD Ewa Wlazło

Sokoła 30, 32-500 Chrzanów, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
kierowca ciągnika siodłowego, organizacja prac na terenach zielonych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 6-14

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chrzanów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chrzanowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chrzanów

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 12.08.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kierowca ciągnika siodłowego (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. T (wymagany staż - lata: 1)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
prawo jazdy kat. T, min. 1 rok doświadczenia jako kierowca kat. T

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Zakład Usługowy EVBUD Ewa Wlazło

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8-14

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: chrzanowski

Gmina pracodawcy: Chrzanów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chrzanów

Ulica pracodawcy: Sokoła

Numer budynku pracodawcy: 30

Profil działalności pracodawcy: prace sprzątające oraz porządkowe

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 13.05.2016