Praca KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO Lublin SITA WSCHÓD SP. ZO.O.

CIEPŁOWNICZA 6, 20-479 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
prowadzenie pojazdu kat.T, załadunek odpadów na pojazd, prace porządkowe

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Wymagane prawo jazdy kat. T lub (B+E)

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lublin

Zawód: kierowca ciągnika rolniczego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. T

Nazwa pracodawcy: SITA WSCHÓD SP. ZO.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Ulica pracodawcy: CIEPŁOWNICZA

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika rolniczego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 23.02.2016

Podobne oferty pracy

GRAFIK KOMPUTEROWY DTP - od 2 100 PLN

opracowania graficzne na potrzeby firmy
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Lublin (lubelskie)

KURIER - od 3 000 PLN

Doręczanie przesyłek na terenie województwa lubelskiego
USŁUGI TRANSPORTOWE BARTOSZ JABŁOŃSKI - 2016-10-14 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK DS. ORGANIZACYJNO-ADMINISTRACYJNYCH - od 925 PLN

prowadzenie sekretariatu OZ
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Lublin (lubelskie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - 4 500 - 6 000 PLN

opieka nad osoba starszą, prowadzenie gospodarstwa domowego, towarzyszenie w czynnościach życia codziennego
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Lublin (lubelskie)

KUCHARZ KUCHNI KAUKASKIEJ - od 15 PLN

Przygotowanie potraw regionalnych Kaukazu, w szczególności kuchni ormiańskiej i gruzińskiej. Prezentowanie potraw i szczegółowy opis składników dań klientom restauracji.Wymagania pracodawcy: wykształcenie średnie zawodowe- gastronomiczne, umiejętność przygotowywania potraw kuchni orientalnej: ormiańskiej i gruzińskiej, kurs-kucharz małej gastronomii, książeczka sanitarno- epidemiologiczna, min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.Miejsce wykonywania pracy: Lublin, teren Polski
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Lublin (lubelskie)

KOSMETYCZKA - od 925 PLN

manicure, hybryda, przedłużanie paznokci, henna, regulacja, pedicure, depilacja - wosk; oraz inne prace zgodnie z zawodem kosmetyczki;
RADOŚĆ - USŁUGI FRYZJERSKIE GALYNA BARCHUK - 2016-05-19 - Lublin (lubelskie)

KONSERWATOR BUDYNKÓW - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac związanych z obsługą techniczną nieruchomości, wykonywanie drobnych napraw stolarki budowlanej oraz prac hydraulicznych.
PRACOWNICZA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KOLEJARZ - 2016-04-22 - Lublin (lubelskie)

SZWACZKA/KRAWCOWA - od 1 850 PLN

szycie powierzonych operacji na taśmie produkcyjnej (np. zszywanie boków, wszywanie zamków, overlokowanie, przyszywanie guzików itp.)
"GUEST COMPANY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-20 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów sklepu, praca przy kasie fiskalnej, pomoc przy wykładaniu towaru, dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Lublin (lubelskie)

PODINSPEKTOR DS. OBSŁUGI FINANSOWO-KSIĘGOWEJ - od 2 500 PLN

Księgowanie dokumentów finansowych bieżąca analiza dochodów z tytułu odpłatności za pobyt w Ośrodku Wczesnej lnterwencji dla osób z Problemem Alkoholowym i ich Rodzin, prowadzenie ewidencji księgowej zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami, analizowanie i zatwierdzenie pod względem formalno-rachunkowym dowodów księgowych, wystawianie tytułów wykonawczych stosowanych w egzekucji należności pienięznych, Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów w sprawie sprawozdawczości budżetowej, współpraca z kierownikiem Ośrodka w zakresie odpłatności za pobyt
CENTRUM INTERWENCJI KRYZYSOWEJ - 2016-04-22 - Lublin (lubelskie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem; Pozyskiwanie i obsługa klienta, przygotowanie ofert handlowych, doradztwo w projektowaniu i funkcjonowaniu obiektów gastr. Przyjmowanie i ekspedycja towarów, obsługa programów komputerowych.Preferowane wykształcenie wyższe, kierunków związanych z technologią żywienia, hotelarstwem lub przemysłu spożywczego. Prawo Jazdy KAT. B. Łatwość nawiązywania kontaktów, sumienność. Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.
MULTI-FRIGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-02-26 - Lublin (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 1 850 - 2 500 PLN

Pozyskiwanie i tworzenie baz danych klientów, prezentowanie i sprzedaż towarów. Utrzymywanie dobrych relacji z klientami.
Sinus - 2016-01-28 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 2 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem pracy. Konfekcjonowanie pianki poliuretanowej, pakowanie do wysyłki, załadunki na środki transportu, uczestnictwo w procesie produkcji pianki.Wykształcenie średnie. Znajomość rysunku technicznego (gł. odczyt). Dyspozycyjność. Umiejętność samodzielnej pracy. Doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem.
VITA POLYMERS POLAND SP.Z O.O. - 2016-06-08 - Lublin (lubelskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH (OFERTA PO STAŻU) - od 1 850 PLN

prace administracyjno-biurowe, sporzadzanie planów, wykonywanie telefonów, umawianie spotakań handlowych
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Lublin (lubelskie)

KUCHARZ - od 3 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem pracy. Samodzielne przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi dietetyka, sprawowanie nadzoru nad stanem magazynu.
CONSULTIS Konrad Ciastoch - 2015-12-01 - Lublin (lubelskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO - od 1 850 PLN

kierowca ciągnika, prace serwisowe powierzonego sprzętu
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Prusinowo (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

wożenie betonu do klenta
AK-BET Waldemar Plechawski - 2016-04-15 - Lublin (lubelskie)

-opieka nad osobą starszą-prowadzenie gospodarstwa domowego-towarzyszenie w czynnościach życia codziennego
kontakt przez OHP - 2016-04-13 - Lublin (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Lublin (lubelskie)

INŻYNIER OPROGRAMOWANIA - od 2 600 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie wyższe, bardzo dobra znajomość języka angielskiego i rosyjskiego w mowie i piśmie. Projektowanie i programowanie aplikacji Web.
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Lublin (lubelskie)

HANDLOWIEC - PROJEKTANT MEBLI - od 2 000 PLN

Sprzedaż mebli, rozmowa z klientami, pomiary u klienta, przygotowanie projektu, wycena, ofertowanie.Wymagania pracodawcy: wykształcenie średnie zawodowe, prawo jazdy kat. B, obsługa programu PRO100 oraz programu INTERICAD, umiejętność obsługi komputera, min, roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
GOBI Adam Boryń - 2016-04-04 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA W GARMAŻERCE - od 2 000 PLN

SPRZEDAŻ I WYDAWANIE POSIŁKÓW, MOŻLIWY DOWÓZ POSIŁKÓW
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Lublin (lubelskie)

Przewożenie towaru ciągnikiem rolniczym z przyczepą
GRAMAX P.P.H.U. - 2016-10-07 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

MONTER / SKŁADACZ OKIEN - od 1 850 PLN

Montowanie składanie okien
Fabryka Okien i Drzwi BAS Sp. z o.o. - 2016-10-19 - Lublin (lubelskie)

TECHNIK ANALITYKI MEDYCZNEJ - od 2 000 PLN

Wykonywanie badań w laboratorium diagnostycznym
ALFAMED LABORATORIA S.C. - 2016-10-21 - Lublin (lubelskie)

Kompleksowa obsługa klienta w sklepie detalicznym.
"ASTRO" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2016-07-28 - Lublin (lubelskie)

KSIĘGOWY-ASYSTENT KSIĘGOWEGO/ STAŻ - 997,4 PLN

Wprowadzanie dowodów do systemów księgowych, obsługa korespondencji urzędowej, sporządzanie dokumentów księgowych, rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Lublin (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

utrzymanie porzadku, koszenie trawy, odnieżanie
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Lublin (lubelskie)

KUCHARZ KUCHNI ORIENTALNEJ - od 2 200 PLN

wykształcenie zawodowe; umiejętności znajomości kuchni orientalnej, uprawnienia aktualna książeczka Sanepidu; min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku. Ogólny zakres obowiązków: sporządzanie dań kuchni orientalnej w tym kuchni arabskiej i syryjskiej. Miejsce wykonywania pracy - Lublin.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Lublin (lubelskie)

SPECJALISTA DO SPRAW PLANOWANIA I PRODUKCJI REKLAM - od 1 900 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem; Planowanie produkcji urządzeń reklamowych, przygotowywanie kosztorysów, wycen, konstrukcji i projektów, aktywne poszukiwanie klientów, doradzanie klientom w zakresie doboru i budowy urządzeń reklamowych, nadzór i rozliczanie wykonywanych prac.Wykształcenie min. średnie (preferowany kierunek techniczny). Znajomość w zakresie budowy konstrukcji stalowych, znajomość materiałów do produkcji urządzeń reklamowych, znajomość obsługi komputera pakiet Office, umiejętność samoorganizacji pracy, znajomość zasad tworzenia rysunku technicznego, znajomość programów COREL oraz AutoCAD, znajomość rynku reklam, prawo jazdy kat. B (czynne), dyspozycyjność, samodzielność, elastyczność, mile widziane uprawnienia budowlane, mile widziane doświadczenie w projektowaniu lub nadzorze nad produkcją konstrukcji reklamowych (tablice billboardowe, kasetony, litery kasetonowe)
MAIK AGENCJA REKLAMOWA JANUSZ BABICZ, BARBARA TYNECKA-BABICZ S.J. - 2016-02-24 - Lublin (lubelskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed