Praca KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO Latowice kontakt przez PUP

Stanowisko: KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: prawo jazdy kat. T,osoba bezrobotna zarejestrowana w PUP, II profil;prace przy wykopach, robotach ziemnych, przy remontach dróg, załadunek i rozładunek materiałów sypkich, tłucznia i kostki brukowej

Data publikacji: 2017-03-03

Lokalizacja: Latowice (wielkopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Latowice, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
prawo jazdy kat. T,osoba bezrobotna zarejestrowana w PUP, II profil;prace przy wykopach, robotach ziemnych, przy remontach dróg, załadunek i rozładunek materiałów sypkich, tłucznia i kostki brukowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Latowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowski

Zawód: kierowca ciągnika rolniczego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kierowca ciągnika rolniczego

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Prawo jazdy kat. T

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: Prawo jazdy kat. C

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_1: Prawo jazdy kat. E

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Wolności 29a, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: ostrowski

Gmina pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Ulica pracodawcy: Wolności

Numer budynku pracodawcy: 29a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika rolniczego