Praca KIEROWCA CIĄGNIKA Kruszewnia Zakład Usług Budowlanych Wojciechowski

14-300 Kruszewnia 20B, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: dowóz materiałów sypkich budowlanych

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kruszewnia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostródzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Morąg

Zawód: kierowca ciągnika rolniczego

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Kurs prawa jazdy kategorii T (wymagany staż - lata: 1)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: podstawowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Zakład Usług Budowlanych Wojciechowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: świadectwa

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ostródzki

Gmina pracodawcy: Morąg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kruszewnia

Numer budynku pracodawcy: 20B

Profil działalności pracodawcy: produkcja budowlana, usługi budowlane

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika rolniczego