Praca KIEROWCA C+E W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM Rudna Wielka FHU "MIKO " Dominik Janusz

Miejsce pracy:
36-054 Rudna Wielka, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
WYJAZDY TYGODNIOWE SŁOWACJA, CZECHY, WĘGRY, POLSKA.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rudna Wielka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rzeszowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świlcza

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
KARTA KIEROWCY DOTYCZĄCA OBSŁUGI TACHOGRAFU CYFROWEGO

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
[Uprawnienie 1] : PRAWO JAZDY KAT. B, C, C+E[Uprawnienie 2] : UKOŃCZONY KURS NA PRZEWÓZ RZECZY

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: FHU "MIKO " Dominik Janusz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

36-054 Rudna Wielka 292, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: rzeszowski

Gmina pracodawcy: Świlcza

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rudna Wielka

Numer budynku pracodawcy: 292

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego