Praca KIEROWCA C+E Świętochłowice MIĄSO Spółka Jawna

41-603 Świętochłowice, powiat: m. Świętochłowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: transport drogowy towarów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świętochłowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Świętochłowice

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świętochłowice

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kierowca samochodu osobowego

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kategorii E-C

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: świadectwo kwalifikacyjne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: badania psychologiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: z

Nazwa pracodawcy: MIĄSO Spółka Jawna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Śląska, 41-603 Świętochłowice, powiat: m. Świętochłowice, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, uprawnienia, prawo jazdy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 8:00-16:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Świętochłowice

Gmina pracodawcy: Świętochłowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świętochłowice

Ulica pracodawcy: Śląska

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 10.11.2015

Podobne oferty pracy

KIEROWCA C+E - od 5 000 PLN

PRZEWÓZ TOWARÓW
PHU HAN BUD JANUSZ OSTROWSKI - 2016-10-13 - Skierniewice (łódzkie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

sprzadaż , dbanie o porządek w miejscu pracy
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE Hanka Bromboszcz-Śliz - 2016-10-19 - Świętochłowice (śląskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

przyjmowanie zgłoszeń pacjentów, wydawanie wyników badań, obsługa komputera itp.
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Świętochłowice (śląskie)

KIEROWCA CE - 3 800 - 4 000 PLN

Pracownik objazdowego wesołego miasteczka . Praca na ternie województwa łódzkiego i całego kraju.
KRISLAND DZIAŁALNOŚĆ KULTURALNO ROZRYWKOWA - 2016-07-27 - Łódź (łódzkie)

Wykonywanie pracy na terenie kraju oraz Niemiec, Francji i Belgii.
Firma Usługowo-Transportowa "NOW-POL" Nowak Bogusława - 2015-12-02 - Nienadówka (podkarpackie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

transport międzynarodowy
TRANS-MAN DKG Mancewicz Spółka Jawna - 2016-02-29 - Białystok (podlaskie)

KIEROWCA C+E - od 1 960 PLN

kierowca pojazdu pow. 3,5 t w ruchu międzynarodowym i lokalnym
CMR TRANSPORT&LOGISTIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPIWEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-24 - Głogów (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - od 7,35 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Świętochłowice (śląskie)

SEKRETARKA MEDYCZNA - od 1 850 PLN

obsługa komputera i urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Świętochłowice (śląskie)

Przewóz rzeczy i towarów.
VOLTRANS Józef Derkus Artur Derkus S.J. - 2016-07-05 - Płock (mazowieckie)

KIEROWCA C+E - od 2 500 PLN

Kierowanie samochodem ciężarowym, przygotowywanie dokumentów przewozowych, zabezpieczanie ładunku.
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY/ELEKTROMECHANIK - od 1 850 PLN

naprawa samochodów, konserwacja, diagnozowanie usterek
SPEED SERWIS EWELINA MILEWSKA-BOGDOL - 2016-04-22 - Świętochłowice (śląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Świętochłowice (śląskie)

MONTAŻYSTA OKIEN - 2 500 - 3 000 PLN

montaż okien oraz tynkowanie
Expert Krystosik Edyta - 2016-04-12 - Świętochłowice (śląskie)

KIEROWCA C+E - 3 000 - 4 000 PLN

transport krajowy towarów
Firma Handlowo Usługowa Alicja Holak - 2015-11-27 - Grabica (łódzkie)

KAFELKARZ - od 2 500 PLN

układanie glazury
F.U.H. Marko Marek Czapla - 2015-12-18 - Świętochłowice (śląskie)

kierowca-mechanik, przewóz rzeczy
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Marek Konecki - 2016-08-31 - Opatów (świętokrzyskie)

PRZEWÓZ RZECZY NA TERENIE KRAJU I UE.
ZAŁADUNEK-USŁUGI-HANDEL GAŁUSZKA JOANNA - 2015-12-30 - Jaworze Dolne (podkarpackie)

KOLMEX Krzysztof Augustyniak - 2016-02-18 - Koło (wielkopolskie)

POMOCNIK BRUKARZA - od 2 000 PLN

pomoc w wykonywaniu prac brukarskich
K2 - PROJECT Sp. z o. o. - 2016-10-13 - Świętochłowice (śląskie)

KIEROWCA C+E - od 3 000 PLN

Przewóz materiałów sypkich naczepami, wywrotkami lub firanką.
PUH ROL-POL s.c Jan i Teresa Różanowscy - 2016-03-14 - Myśliborzyce (mazowieckie)

SPRZEDAWCA / KASJER W STACJI PALIW - od 9 PLN

Obsługa klienta na stacji paliw
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Świętochłowice (śląskie)

KIEROWCA C+E - 1 850 - 5 200 PLN

Transport różnych towarów samochodem ciężarowym po krajach Unii Europejskiej (wyjazdy z bazy w Jasienicy).
RENOBUD RYSZARD KORZEC - 2016-02-22 - Jasienica (śląskie)

KIEROWCA C+E - od 4 500 PLN

przewóz towarów
TRANSPORT ZAROBKOWY - 2016-03-02 - Stara Kościelnica (pomorskie)

KIEROWCA C+E - od 4 000 PLN

Praca na kontenerach. Cały kraj. Baza mieści się w Gdyni.
KiM TRANSPORT Sylwester Kupperszmidt - 2016-09-06 - Słuchowo (pomorskie)

KIEROWCA C+E - od 8 000 PLN

1 rok doświadczenia na ww stanowisku, prawo jazdy C, E;trasy międzynarodowe
ATL TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-12 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

praca na terenie Śląska i kraju z naczepą typu chłodnia od poniedziałku do piątku
Firma Handlowo Usługowa Paweł Klekociński - 2016-10-07 - Bytom (śląskie)

KIEROWCA CE - od 3 200 PLN

transport towarów własnych, stałe trasy, rozładunek towaru
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Łążek (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA C+E - 3 500 - 5 000 PLN

KIEROWCA C+EMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY :KRAJ,EUROPA
TRANS-OSKAR JANUSZ PUCHAŁA - 2015-11-24 - Łęki Dolne (podkarpackie)

KIEROWCA CE - od 1 850 PLN

Transport drogowy towarów na terenie kraju
USŁUGI TRANSPORTOWE - KOŁAKOWSKI HENRYK - 2016-06-14 - Białuty (warmińsko-mazurskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed