Praca KIEROWCA C+E / POLSKA + EUROPA (NORWEGIA)/ Dąbrowa Górna JD TRANSPORT JAROSŁAW DYDAK

Miejsce pracy:
59-300 Dąbrowa Górna 2, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
kierowanie pojazdem powyżej 3,5 DMCzabezpieczanie przewożonych ładunków przy pomocy pasów mocujących i łańcuchów,codzienna obsługa pojazdu,dokonywanie odpraw celnych-na wskazanych urzędach, a także dokonywania wpisów w karnetach TIR

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 020 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E / POLSKA + EUROPA (NORWEGIA)/

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dąbrowa Górna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lubin

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 020 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. CE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: przewóz rzeczy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykszt. zawodowe, 3 lata doświadczenia-jazda w górach, kurs na przewóz rzeczy, badania lekarskie i psychologiczne,wymagana umiejętność zakładania łańcuchów śniegowych i znajomość podstawowej mechaniki samochodowej, znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym, dobry stan zdrowia

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: JD TRANSPORT JAROSŁAW DYDAK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lubiński

Gmina pracodawcy: Lubin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dąbrowa Górna

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego