Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Dobrosławów Tomasz Kęska " TRANSTOM "

Miejsce pracy:
24-100 Dobrosławów 36, powiat: puławski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dobrosławów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: puławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Puławy

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kierowca ciągnika siodłowego (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: UPRAWNIENIA NA PRZEWÓZ RZECZY

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. C+E

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: Tomasz Kęska " TRANSTOM "

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Lubelska 2G, 24-100 Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: puławski

Gmina pracodawcy: Puławy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Puławy

Ulica pracodawcy: Lubelska

Numer budynku pracodawcy: 2G

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.12.2015