Praca KIEROWCA CE Ostrzeszów TULCON Spółka Akcyjna ul.Kościuszki 20,63-500 Ostrzeszów

Kościuszki 20, 63-500 Ostrzeszów, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Przewóz towarów na trasach międzynarodowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 6 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostrzeszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrzeszowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ostrzeszów

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 6 500 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: świadectwo kwalifikacji /przewóz rzeczy/

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy CE

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie w transporcie międzynarodowym min. 3 lata.

Nazwa pracodawcy:
TULCON Spółka Akcyjna ul.Kościuszki 20,63-500 Ostrzeszów

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: ostrzeszowski

Gmina pracodawcy: Ostrzeszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrzeszów

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 20

Profil działalności pracodawcy:
usługi budowlame, wynajem maszyn i urządzeń budowlanych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego