Praca KIEROWCA C+E Nagoszyn TOMTRANS Bielawa Tomasz

Miejsce pracy:
39-203 Nagoszyn 94, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
KIEROWCA C+E MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY : TEREN KRAJU I ZAGRANICA

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 500 - 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nagoszyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dębicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żyraków

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 500 - 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. C+E

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: UPRAWNIENIA NA PRZEWÓZ RZECZY

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: KARTA KIEROWCY

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MILE WIDZIANE

Nazwa pracodawcy: TOMTRANS Bielawa Tomasz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV ,SKIEROWANIE

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: dębicki

Gmina pracodawcy: Żyraków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nagoszyn

Numer budynku pracodawcy: 94

Profil działalności pracodawcy: Transport drogowy towarów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego