Praca KIEROWCA C+E Lubsko PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE "GABI- TRANS" ZDZISŁAW GAWRON

Stanowisko: KIEROWCA C+E

Wynagrodzenie: od 4 500 PLN

Zakres obowiązków: według zawodumiejsce pracy : Polska i Niemcy

Data publikacji: 2015-12-18

Lokalizacja: Lubsko (lubuskie)

Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE "GABI- TRANS" ZDZISŁAW GAWRON

Miejsce pracy: 68-300 Lubsko, powiat: żarski, woj: lubuskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubsko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żarski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lubsko

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. C + E

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: ŚWIADECTWO KWALIFIKACJI

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: UPRAWNIENIA KARTA KIEROWCY

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE "GABI- TRANS" ZDZISŁAW GAWRON

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

PADEREWSKIEGO 11, 68-300 Lubsko, powiat: żarski, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: żarski

Gmina pracodawcy: Lubsko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lubsko

Ulica pracodawcy: PADEREWSKIEGO

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy:
TOWAROWY TRANSPORT DROGOWY POJAZDAMI UNIWERSALNYMI

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego