Praca KIEROWCA C+E Kraków Usługowy Przewóz Towarów Józef Grzegółka

Miejsce pracy:
31-985 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Przewóz towarów na terenie UE i w kraju

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 7 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Data zakończenia pracy: 17.07.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Aktualne badania

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

KOSMETYCZKA - od 950 PLN

Wykonywanie zabiegów kosmetycznych
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Kraków (małopolskie)

KIEROWNIK DS. ADMINISTRACYJNYCH - od 3 800 PLN

kierowanie i kordynowanie
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR/DYSPOZYTOR - od 1 850 PLN

Praca przy komputerze. Telefoniczny kontakt z klientem firmy oraz z grupą interwencyjną w razie włączenia się alarmu. Nadzorowanie systemu alarmowego.
kontakt przez OHP - 2016-05-25 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Prowadzenie biura. Możliwość podjęcia pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA C+E - od 4 500 PLN

Transport krajowy
FIRMA USŁUGOWO - HANDLOWA "JANIAK" JANIAK MAREK - 2016-02-05 - Gozdów (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

Przewóz rzeczy różnych na terenie UE.
FHU ROZ-POL - 2016-04-14 - Płock (mazowieckie)

KIEROWCA / DOSTAWCA - od 1 850 PLN

Rozwożenie posiłków z restauracji według zamówień - Kraków Centrum
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Kraków (małopolskie)

OPIEKUNKA W ŻŁOBKU - od 2 000 PLN

Organizacja zajęć dla dzieci 0-3 lat, pielęgnacja dzieci.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

montowanie szalunków systemowych i innych konstrukcji drewnianych
TECNOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-06-16 - Kraków (małopolskie)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - od 2 000 PLN

Opieka nad dziećmi w przedszkolu
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI W ODLEWNI CIŚNIENIOWEJ - od 2 300 PLN

obsługa maszyn lub urządzeń, odlewanie detali, wiercenie gwintów
GALJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-04-08 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR LASERA GRAWERUJĄCEGO - od 2 000 PLN

obsługa graweru, laseru grawerującegoprzyjmowanie zleceń na grawery, realizacja zleceń grawerów
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Filtracja tłuszczy spożywczych, odbiór przepracowanych tłuszczy, dostawy tłuszczy. Praca na terenie Krakowa + delegacje do Tarnowa
DOMINIK HEBDA FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA FILTROIL - 2016-03-01 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA C+E - od 5 500 PLN

przewóz materiałów: stal itp.; doświadczenie mile widziane
P.T.H.U."REWOL" - WALDEMAR KAMPA - ROZMIERZ - 2016-03-16 - Rozmierz (opolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 875 PLN

Przygotowanie i wydawanie posiłków dla dzieci w wieku przedszkolnym.
Przedszkole Samorządowe nr 58 - 2016-04-11 - Kraków (małopolskie)

PROJEKTANT UX - od 18 000 PLN

współpraca z zespołem menadżerów,programistów, projektantów UI specjalistaów UX,pomoc menadżerom produktów w ocenie kryteriów sukcesu i priorytetów skutecznego planu łączącego krótkoterminowe i długoterminowe doświadczenia,udział w procesach,które mają zapewnić ciągły wzrost w dziedzinie użyteczności a tym samym zadowolenia klienta.
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA C+E - od 4 000 PLN

- Obsługa ciagnika siodłowego z naczepą przystosowany do przewozu kontenerów z portów Trójmiasta na cały kraj- Kontakt: telefon 602-370-532, 58 762-17-50; e-mail: biuro (at) cargo-fracht.pl
"CARGO FRACHT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-16 - Gdynia (pomorskie)

BARISTA - od 1 400 PLN

Obsługa klienta w kawiarni.
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK MAGLA - od 1 750 PLN

obsługa magla, prasowanie żelazkiem
USŁUGI PRALNICZE - 2015-12-22 - Kraków (małopolskie)

RZEŹNIK - od 2 070 PLN

konfekcjonowanie, produkcja mięsa mielonego kiełbas białych, zatowarowanie i oznakowanie
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Kraków (małopolskie)

SPAWACZ METODĄ MAG I TIG - od 1 850 PLN

Wg stanowiska - praca na budowach na terenie Krakowa.
GRZEGORZ DUDEK "DTI DUDEK TECHNIKA INSTALACYJNA" - 2016-01-08 - Kraków (małopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

Sprzątanie biur na terenie Krakowa.
ZAKŁADY USŁUGOWE EZT S.A - 2016-03-24 - Kraków (małopolskie)

KSIĘGOWY/A - 925 - 1 850 PLN

Ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych dla potrzeb wewnętrznych oraz zewnętrznych (rozliczenia podatkowe i statystyczne) oraz obliczanie i rozliczanie zobowiązań podatkowych przedsiębiorstwa
TERMINUS III NIERUCHOMOŚCI PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE TERMINUS III Sp. z o.o. sp.k. - 2016-08-25 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-KSIĘGOWY - od 2 000 PLN

prace administarcyjne, fakturowanie, raportowanie, aplikowanie do instytucji państwowych
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca kasjer
Hean Delikates Królewski - 2016-01-04 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 11,56 PLN

Pomoc kuchenna, miejsce wykonywania pracy Kraków, Galeria Bronowice
TRATTORIA LA RUCOLA ANNA BŁESZYŃSKA,KRZYSZTOF STRYLSKI SPÓŁKA CYWILNA - 2016-06-08 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK ZAPLECZA KUCHENNEGO - od 1 950 PLN

prace pomocnicze w kuchni Hotelu Sheraton
WAWEL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-26 - Kraków (małopolskie)

POMOC KRAWIECKA - 1 850 - 2 000 PLN

wg stanowiska
SZYMCZAK EDYTA FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNA "DES" - 2016-11-08 - Kraków (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed