Praca KIEROWCA CE-KRAJ Krośniewice Bin-Trans Patrycja Bińkowska

Łąkowa 6, 99-340 Krośniewice, powiat: kutnowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: kierowanie samochodem Scania z naczepą

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 000 - 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CE-KRAJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krośniewice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kutnowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krośniewice

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 000 - 3 500 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Kierowca ciągnika siodłowego

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: prawo jazdy kat C+E

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_1: przewóz rzeczy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: badania psychologiczne

Nazwa pracodawcy: Bin-Trans Patrycja Bińkowska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: kutnowski

Gmina pracodawcy: Krośniewice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krośniewice

Ulica pracodawcy: Łąkowa

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego