Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Kalisz kontakt przez PUP

Stanowisko: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Kierowanie ciągnikiem siodłowym w transporcie międzynarodowym powyżej 12 ton

Data publikacji: 2016-04-19

Lokalizacja: Kalisz (wielkopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Kierowanie ciągnikiem siodłowym w transporcie międzynarodowym powyżej 12 ton

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kalisz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kalisz

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat C+E

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: PRAKTYKA NA WW.STANOWISKU MIN.3 LATA

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: świadectwo kwalifikacji, kurs na przewóz rzeczy

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Staszica 47a, 62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Kalisz

Gmina pracodawcy: Kalisz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kalisz

Ulica pracodawcy: Staszica

Numer budynku pracodawcy: 47a

Profil działalności pracodawcy: Transport drogowy towarów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DO SPRAW ZAMÓWIEŃ I ZAKUPÓW - od 3 200 PLN

wykształcenie średnie, konieczne doświadczenie w branży handlowej (doświadczenie w pracy w dziale handlowym, zamówień, logistyki), prawo jazdy kat B, obsługa programu CDNXL.Przyjmowanie zamówień sporządzanie zapytań ofertowych, analiza ofert, dokonywanie zakupów.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Krotoszyn (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO - od 2 000 PLN

prowadzenie zamiatarki ulicznej
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Wielkie Rychnowo (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac porządkowych, remontowo - budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Kuczbork-Osada (mazowieckie)

PRACOWNIK LEŚNY - od 2 000 PLN

wywożenie drewna, jazda ciągnikiem, sadzenie sadzonek
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Konewka (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Darłowo (zachodniopomorskie)

KAMIENIARZ - od 1 850 PLN

Montaż nagrobków
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Gościeradów-Folwark (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

PRACE POMOCNICZE W KUCHNI; WYMAGANIA: DOŚWIADCZENIE W PRACY W KUCHNI;
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOCNIK BIBLIOTECZNY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Chotcza-Józefów (mazowieckie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 997,4 PLN

Dokonywanie kalkulacji składek dla umów ubezpieczenia, sporządzanie polis ubezpieczeniowych, przedstawianie ofert i zawieranie umów ubezpieczenia, obsługa urządzeń biurowych, archiwizaja bieżącej dokumentacji biurowej, bezpośredni i telefoniczny kontakt z klientem
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Będzin (śląskie)

SALOWA - 997,4 PLN

w/g programu
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Włodawa (lubelskie)

REFERENT (POŚREDNICTWO) - 997,4 PLN

Pozyskiwanie wolnych miejsc pracy. Przyjmowanie ofert pracy. Kojarzenie ofert pracy z bezrobotnymi.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Gdynia (pomorskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, OBSLUGA PROGRAMU FISKALNEGO I MAGAZYNOWEGO
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Skierniewice (łódzkie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2017-06-08 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Obsługa komputera, faxu, urządzeń biurowych, sporządzanie ofert, sporządzenie grafików pracowniczych, przygotowywanie materiałów szkoleniowych, przyjmowanie petentów, dostarczanie dokumentacji do księgowości.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Wodzisław Śląski (śląskie)

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY PRODUKTÓW BANKOWYCH + ST REZERWA - 997,4 PLN

- pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie relacji z nimi,- realziacja wyznaczonych celów sprzedażowych,- przyjmowanie klientów indywidualnych i przekazywanie informacji o zakresie działaności firmy.
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 900 PLN

prowadzenie biura
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

293U KIEROWCA - KURIER - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Radom (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

-obsługa kasy fiskalnej-zamawianie, przyjmowanie towaru-obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Piekary Śląskie (śląskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- właścicwe rozmieszczenie towarów na sali sprzedaży,- właścicwy stosunek do klientów sklepu,- obsługa kasy fiskalnej,- zachowanie higieny sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Koronowo (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR MASZYN TARTACZNYCH - od 1 850 PLN

Operator maszyn tartacznych
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Drawno (zachodniopomorskie)

TECHNIK DENTYSTYCZNY - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Warszawa (mazowieckie)

FILECIARZ - od 2 500 PLN

ręczna obróbka ryb
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Sławno (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Kraśnik (lubelskie)

CIEŚLA - STAŻ - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Nowe Bystre (małopolskie)

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 3 160 PLN

nauczanie słuchaczy od 5 roku życia, młodzieży i dorosłych, grup egzaminacyjnych: FCE, CAE, PET
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Radom (mazowieckie)

ŻAŁOBNIK - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Kobylanka (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ - do 1 850 PLN

WSPARCIE REKRUTACJI PRACOWNIKÓW TYMCZASOWYCH, KOMPLEKSOWA OBSŁUGA CUDZOZIEMCÓW (GŁÓWNIE Z UKRAINY), OPIEKA NAD PRACOWNIKIEM TYMCZASOWYM; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE, DOBRA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA W TYM MS OFFICE, PRAWO JAZDY KAT. B, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO I ROSYJSKIEGO; 40 GODZIN TYGODNIOWO;
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 900 PLN

przekładanie towaru, obsługa komputera, przyjmowanie towaru do magazynu, prowadzenie dokumentacji magazynowej
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Złotoryja (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Wprowadzanie danych do systemów komputerowych. Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej. Archiwizacja dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)