Praca KIEROWCA C+E Gozdów Fel - Opon RoD Dariusz Robaszkiewicz

LESZCZYNOWA 9, 62-604 Gozdów, powiat: kolski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Transport międzynarodowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gozdów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kolski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kościelec

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kierowca ciągnika siodłowego

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Karta kierowcy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Prawo jazdy kat. C + E

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Wymagane doświadczenie

Nazwa pracodawcy: Fel - Opon RoD Dariusz Robaszkiewicz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Kontakt z pracodawcą telefoniczny po godz. 18.00 bądź e-mail.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kolski

Gmina pracodawcy: Kościelec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gozdów

Ulica pracodawcy: LESZCZYNOWA

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy: NAPRAWA samochodów, usługi transportowe

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego