Praca KIEROWCA C + E Kozłowo FIRMA TRANSPORTOWA STAN - TRANS Stanisław Jan Mańka

Stanowisko: KIEROWCA C + E

Wynagrodzenie: 1 850 - 2 100 PLN

Zakres obowiązków: Prowadzenie samochodu ciężarowego z naczepą.Transport międzynarodowy

Data publikacji: 2016-01-08

Lokalizacja: Kozłowo (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: FIRMA TRANSPORTOWA STAN - TRANS Stanisław Jan Mańka

KOLEJOWA 8/2, 13-124 Kozłowo, powiat: nidzicki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie samochodu ciężarowego z naczepą.Transport międzynarodowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C + E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kozłowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nidzicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kozłowo

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 100 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. CE

Nazwa pracodawcy:
FIRMA TRANSPORTOWA STAN - TRANS Stanisław Jan Mańka

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy

Traugutta 23, 13-100 Nidzica, powiat: nidzicki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: nidzicki

Gmina pracodawcy: Nidzica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nidzica

Ulica pracodawcy: Traugutta

Numer budynku pracodawcy: 23

Nazwisko osoby zgłaszającej: Stanisław Mańka

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Podobne oferty pracy

SEKRETARKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

zgodnie z programe stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

KROJCZY - od 1 850 PLN

krojenie tkanin według ustalonego wzoru
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Piątki (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA KAT. CE - od 2 500 PLN

Kierowanie pojazdem na terenie Polski
PHU "OSA - TRANS" - Bogusław Osiński - 2016-06-16 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

OPIEKUN OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ - od 1 850 PLN

Oieka i pielęgnacja dziecka niepełnosprawnego podczas zajęć lekcyjnych
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Janowo (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Litwinki (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY (REFUNDACJA DO 30 R.Ż.) - od 2 000 PLN

Podpisywanie umów i aneksów w imieniu sieci Play, obsługa posprzedażna, sprzedaż ofert, serwisowanie telefonów komórkowych.
kontakt przez PUP - 2017-07-04 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY (W RAMACH ROBÓT PUBLICZNYCH) - od 1 850 PLN

Zapoznanie z przepisami BHP i PPOŻ oraz inne prace remontowo - porządkowe na terenie gminy Kozłowo
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Kozłowo (warmińsko-mazurskie)

WOŹNA - 997,4 PLN

Dbanie o porządek i czystość w szkole, dbanie o porządek w posesji szkolnej, pomoc przy opiece nad dziećmi w czasie spacerów i przerw.
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Łyna (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK - od 1 850 PLN

prace naprawczo - remontowe w Dziale Technicznym.
ISOROC POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-07-08 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY RPO) - od 1 750 PLN

Naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO - 997,4 PLN

zapoznanie się z obsługą programu "STAR" "GIMP", zapoznanie się z obsługą maszyny KJS 1510, wykonywanie odbitek na maszynie KJS 1510.
kontakt przez PUP - 2017-08-17 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

BETONIARZ-ZBROJARZ - od 1 900 PLN

prace betoniarsko zbrojeniowe
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

ELEKTRYK - od 2 000 PLN

Montaż koryt, gniazd, rozkładanie kabli, przewodów, poprawne czytanie projektów.
kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

NAUCZYCIEL HISTORII - od 300 PLN

Nauczanie przedmiotu w klasie VII.
kontakt przez PUP - 2017-06-16 - Zaborowo (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA C + E - od 2 000 PLN

przewóz towarów ADR
Paweł Ławniczak TRAFFIC - 2016-01-05 - Czempiń (wielkopolskie)

RECEPCJONISTA - od 2 000 PLN

Obsługa recepcji
"GRUPA INCO" SPÓŁKA AKCYJNA - 2017-03-16 - Wikno (warmińsko-mazurskie)

POMOC KSIĘGOWEGO - od 2 000 PLN

Wypełnianie oraz prowadzenie dokumentów kadrowo - płacowych, wykonywanie rozliczeń finansowych.
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

dbanie o terminowość dostawkontrola stanu przewożonego ładunkuasystowanie przy rozładunku samochodudbanie o stan techniczny pojazdu ( podstawowe czynności serwisowe , utrzymanie czystościdbanie o interesy i dobro firmy z kontrahentami i organami kontrolnymi
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usłgowe "PLASTIMET" Sp. z o.o. - 2017-07-04 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

prace betoniarsko - zbrojeniowe

OPIEKUN - od 6,8 PLN

Opieka nad chorym w domu.
ODDZIAŁ REJONOWY POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA - 2016-11-23 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT INSPEKTORA NADZORU ROBÓT DROGOWYCH - od 2 500 PLN

rejestr dokumentów, współpraca z zespołem, wizyty na budowie, sprawozdawczość, protokołowanie, wykonywanie poleceń inspektora nadzoru
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK STOLARZA (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY) - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn stolrskich, piły panelowej.
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Piątki (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA C+ E - od 6 500 PLN

Transport materiałów, zapewnienie biezpiecznych warunków transportu poprzez monitoring płynów oraz bieżącą kontrolę stanu technicznego
OK JOB SP. Z O. O - 2016-10-06 - Koszalin (zachodniopomorskie)

ZBIERACZ PIECZAREK - od 1 850 PLN

Zbieranie i sortowanie pieczarek według wielkości i jakościMile widziane doświadczenie w zbiorze pieczarekUmiejętność współpracy w grupieZdolności manualne
KOZDRYK SPÓŁKA Z O.O. WAPLEWO - 2016-06-15 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wprowadzanie danych do komputera, przyjmowanie wniosków, sporządzanie projektów decyzji
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)