Praca KIEROWCA C+ E Gdynia Usługi Transportowe Tadeusz Cudzik

Stanowisko: KIEROWCA C+ E

Wynagrodzenie: od 6 500 PLN

Zakres obowiązków: Brak danych.

Data publikacji: 2016-07-19

Lokalizacja: Gdynia (pomorskie)

Pracodawca: Usługi Transportowe Tadeusz Cudzik

Miejsce pracy: 81-323 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 6 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 6500 zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+ E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdynia

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 6 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. CE

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Miejsce wykonywania pracy Polska, Szwecja, Norwegia. Docelowo praca na czas nieokreślony.

Nazwa pracodawcy: Usługi Transportowe Tadeusz Cudzik

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Kacze Buki 15E, 81-582 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Świadectwo kwalifikacji, przewóz rzeczy.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdynia

Gmina pracodawcy: Gdynia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdynia

Ulica pracodawcy: Kacze Buki

Numer budynku pracodawcy: 15E

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.07.2016

Podobne oferty pracy

KASJER-SPRZEDAWCA - 8 - 12 PLN

Obsługa klienta.
JANROB Halina Flizik-Mucha - 2016-05-20 - Gdynia (pomorskie)

MALARZ BUDOWLANY - 2 300 - 2 800 PLN

Prace szpachlarskie i malarskie. Wykształcenie zawodowe, samodzielność w pracy na w/w stanowisku. Na początek pracodawca oferuje zawarcie umowy na okres próbny do maja, po tym okresie proponuje podpisanie umowy na czas określony na 1 rok.
Firma "NYPEL" - 2016-02-29 - Gdynia (pomorskie)

SPRZĄTACZ / KA POSESJI - 1 560 - 2 125 PLN

Codzienne zamiatanie klatek schodowych, usuwanie śmieci, odpadów z powierzchni nieruchomości, placów zabaw, chodników, mycce klatek schodowych, mycie okien, usuwanie śniegu.
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Bałtyk" - 2017-06-10 - Gdynia (pomorskie)

POMOCNIK KOMINIARSKI (PRZYUCZENIE DO ZAWODU) - od 1 850 PLN

Czyszczenie kominów, praca na wysokości.
Spółdzielnia Pracy Usług Kominiarskich - 2016-07-04 - Gdynia (pomorskie)

SPECJALISTA DO ZARZĄDZANIA WIEDZĄ - od 4 958,33 PLN

Dostarczanie treningów z tematyki KYC/AML oraz wewnętrznych procesów i baz danych dla nowych oraz doświadczonych pracowników.Projektowanie nowych szkoleń.Analiza potrzeb szkoleniowych.Coaching oraz mentoring pracowników.Analiza wyników jakości zespołów, identyfikacja problemów oraz braków wiedzy, dostarczanie dedykowanych sesji szkoleniowych mających na celu poprawę jakości.Tworzenie procedur opisujących procesy produkcyjne.Analiza wymagań klienta i tworzenie procedur oraz procesów dopasowanych do jego potrzeb.
kontakt przez PUP - 2017-05-29 - Gdynia (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Praca w salonie obuwniczym.
DANTEX DANIEL PUWALSKI - 2017-04-28 - Gdynia (pomorskie)

KIEROWCA C+ E - od 1 850 PLN

Zgodny ze stanowiskiem
USŁUGI TRANSPORTOWE DAWID ŁUKASZEWSKI - 2016-07-25 - Stare Bielice (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK DZIAŁU PŁAC I KADR - 2 000 - 2 500 PLN

Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej, listy płac. Obsługa programów: Symfonia, Płatnik. Prace biurowe, księgowe.
Spółdzielnia Niewidomych "SINEMA" - 2017-05-18 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY PRZY PRODUKCJI UPOMINKÓW - od 2 200 PLN

OBSŁUGA KOMPUTERA I ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU COREL DRAW
kontakt przez OHP - 2017-05-08 - Gdynia (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 3 493 PLN

Kontakty z klientami zagranicznymi - obecnymi i potencjalnymi.Sprzedaż usług i produktów firmy.Spotkania z klientami.Usługi diagnostyczne dla przemysłu morskiego.
INFO MARINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-03-20 - Gdynia (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 4 000 PLN

pozyskiwanie klientów biznesowych w branży energetycznej oraz OZE(odnawialne źródła energii)
I. IQ ENERGETYKA DARIUSZ MIKRUT II. DM NEGOTIUM DARIUSZ MIKRUT - 2017-03-15 - Gdynia (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 775 PLN

Sprzedaż nabiału, prowadzenie dokumentacji na sklepie.
SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA - 2016-04-29 - Gdynia (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 7 000 PLN

PROWADZENIE SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO W KRAJACH SKANDYNAWSKICH.
kontakt przez OHP - 2017-01-02 - Gdynia (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Wykonywanie czynności związanych z przygotowaniem i wstępną obróbką artykułów spożywczych. Utrzymanie czystości w pomieszczeniach kuchennych.
BAR RESTAURACYJNY ROZMARYN DOMINIKA WOLIŃSKA-JANICKA - 2016-10-05 - Gdynia (pomorskie)

KIEROWCA C + E - od 4 500 PLN

Transport krajowy i międzynarodowy -Niemcy, Czechy (co tydzień powrót do domu), przewóz materiałów sypkich- samochód wywrotka, doświadczenie mile widziane, prawo jazdy kat. C + E, karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy,
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe KORES ROL - 2016-05-16 - Radłów (wielkopolskie)

POMOC KUCHARZA (RPO) - 997,4 PLN

przygotowywanie dań kuchni koreańskiejprzyjmowanie surowców żywnościowych i zabezpieczanie ich przed zepsuciemdbałośc o stan magazynowyprzyjmowanie zamówieńuporządkowanie i sprzatanie stanowiska pracydbanie o dobre relacje z goścmi restauracjizapoznanie się z kulturą i kuchnią azjatycką, podstawową wiedzę z języka koreańskiego
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Gdynia (pomorskie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - 2 080 - 2 320 PLN

Opieka nad osobami starszymi oraz niepełnosprawnymi w ich miejscu zamieszkania.
kontakt przez OHP - 2017-06-26 - Gdynia (pomorskie)

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - 2 000 - 4 000 PLN

Sprzedaz telefoniczna(branża opakowań), poszukiwanie potencjalnych odbiorców, tworzenie własnej bazy danych klientów, sporządzanie ofert handlowych.
P.H. BRATPOL Jerzy Bratkowski - 2016-11-07 - Gdynia (pomorskie)

KSIĘGOWY - od 2 000 PLN

Księgowanie wyciągów bankowych, uzgadnianie sald kontrahentów, dekretowanie i księgowanie dokumentów kosztowych. Wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące, obsługa komputera w stopniu dobrym, obsługa MS Excel w stopniu dobrym, obsługa systemu Sacer DOM5 będzie dodatkowym atutem.
Marek Dzięgiel MARKA - 2017-04-14 - Gdynia (pomorskie)

KAMIENIARZ- KAFELKARZ - od 3 000 PLN

Obróbka kamienia, sprzątanie miejsca pracy , dowóz materiałów.
Bagomar- sp.z o.o - 2017-02-17 - Gdynia (pomorskie)

OPERATOR CIĄGNIKA TERMINALOWEGO - od 3 200 PLN

PROWADZENIE, OBSŁUGA CIĄGNIKA TERMINALOWEGO.

MAGAZYNIER - 2 000 - 3 000 PLN

Rozładunek i składowanie towarów na magazynie, pakowanie i przygotowywanie towarów na paletach dla odbiorców detalicznych i hurtowych, dbałość o porządek i segregację asortymentu.
Przedsiębiorstwo Handlowe BRATPOL Jerzy Bratkowski - 2016-08-16 - Gdynia (pomorskie)

SZEWC - od 2 700 PLN

Naprawa obuwia i dorabianie kluczy.
"WINOR"Zakład usługowy naprawa obuwia,naprawy kaletnicze,dorabianie kluczy - 2017-06-02 - Gdynia (pomorskie)

KIEROWCA ZAWODOWY KAT. C+ E - od 6 000 PLN

Prowadzenie zestawu 40-tonowego po Europie
FONOKAJ Sp. z o.o. Sp. K. - 2017-01-02 - Gdynia (pomorskie)

DOZORCA - od 713 PLN

Dozór budynku szkolnego oraz prace porządkowe wokół budynku.
Szkoła Podstawowa Nr 34 z oddziałami Integracyjnymi - 2016-11-18 - Gdynia (pomorskie)

KIEROWCA - 1 850 - 4 000 PLN

•Realizacja dostawy wody i innych produktów do obsługiwanych klientów;•Instalacja oraz konserwacja urządzeń dozujących wodę;•Bezpośredni kontakt i utrzymanie relacji z klientami;•Obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez OHP - 2016-01-18 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK PRZETWÓRSTWA - od 1 850 PLN

Prace pomocnicze przy linii konserw rybnych
WILBO SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-03-14 - Gdynia (pomorskie)

ELEKTRYK/SERWISANT - 2 500 - 3 000 PLN

Montaż instalacji elektrycznej , tras kablowych, konserwacja urządzeń elektrycznych, drobne prace budowlane.
Piotr Wyrwiak COMAS GROUP - 2016-03-24 - Gdynia (pomorskie)

KSIĘGOWA - 2 000 - 2 500 PLN

Dekretowanie i księgowanie faktur. Sporządzanie zestawień z programu FK. Przygotowanie i księgowanie przelewów bankowych.
MEBLARSKA SPÓŁDZIELNIA PRACY "DĄB" - 2017-06-22 - Gdynia (pomorskie)