Praca KIEROWCA Bydgoszcz TMBM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Stanowisko: KIEROWCA

Wynagrodzenie: od 1 908 PLN

Zakres obowiązków: kierowanie i obsługa samochoów ciężarowych na terenie UE

Data publikacji: 2016-06-08

Lokalizacja: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: TMBM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Witebska 1A, 85-759 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
kierowanie i obsługa samochoów ciężarowych na terenie UE

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 908 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 908 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
niemiecki, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Kwalifikacja wstępna kierowców - przewóz rzeczy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy C+E

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
do przewozu materiałów niebezpiecznych (ADR, RID, ADN, IATA DGR)

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: TMBM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: tel. 505-157-751

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Witebska

Numer budynku pracodawcy: 1A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego