Praca KIEROWCA BUSA DO 3,5 TONY Teklanowo "KAR-TRANS" Karol Gruszka

Stanowisko: KIEROWCA BUSA DO 3,5 TONY

Wynagrodzenie: od 3 000 PLN

Zakres obowiązków: Transport na terenie Unii Europejskiej

Data publikacji: 2016-08-01

Lokalizacja: Teklanowo (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: "KAR-TRANS" Karol Gruszka

89-400 Teklanowo, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

Nazwa stanowiska: KIEROWCA BUSA DO 3,5 TONY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Teklanowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sępoleński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sępólno Krajeńskie

Zawód: kierowca samochodu dostawczego

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat B

Nazwa pracodawcy: "KAR-TRANS" Karol Gruszka

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: sępoleński

Gmina pracodawcy: Sępólno Krajeńskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Teklanowo

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu dostawczego