Praca KIEROWCA BETONOMIESZARKI Bytom Berger Beton Sp. z o.o.

Miejsce pracy: 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Zakres obowiązków: kierowanie pojazdem

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 14 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA BETONOMIESZARKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bytom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bytom

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bytom

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 14 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
prawo jazdy kat. C, ważne badania, kurs na przewóz rzeczy, chęć do pracy

Nazwa pracodawcy: Berger Beton Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Adres pracodawcy:
54-517 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: dokumnety aplikacyjne

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Wrocław

Gmina pracodawcy: Wrocław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wrocław

Profil działalności pracodawcy: Produkcja wyrobów budowlanych z betonu

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

sprzedaż art. pasmanteryjnych, dodatków krawieckich
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Bytom (śląskie)

INFORMATYK - ADMINISTRATOR SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH - od 4 500 PLN

Integracja systemów informatycznych, kompleksowa obsługa systemów informatycznych, nadzór i wdrożenia obejmujące sprzęt oraz oprogramowanie, pomoc lokalna i zdalna, obsługa systemów zgłoszeń serwisowych, aktualizacja oprogramowania, rozwiązywanie bierzących problemów technicznych, diagnostyka usterek, kontakty z dostawcami oprogramowania, instalacja i konfiguracja oprogramowania, wdrażanie i konfiguracja urządzeń sieciowych, prowadzenie dokumentacji, wdrożanie nowych rozwiązań IT, instalacja okablowania strukturalnego, wymiana podzespołów
ŚRODULA Sp. z o.o. - 2016-08-04 - Bytom (śląskie)

MALARZ KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 2 000 PLN

przygotowanie konstrukcji stalowych do malowania, przygotowanie farb i malowanie konstrukcji stalowych za pomocą natrysku hydrodynamicznego, pneumatycznego, malowanie ręczne za pomocą pędzla lub wałka, zabezpieczenie antykorozyjne zgodnie z wymaganiami technicznymi
PUMECH Sp. z o. o. - 2017-02-08 - Bytom (śląskie)

KIEROWCA KAT. C - od 2 700 PLN

Przewóz kamienia na terenie Śląska
Trans-Sped Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe Patyk Tadeusz - 2016-10-28 - Bytom (śląskie)

KUCHARZ - od 1 700 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Bytom (śląskie)

POMOC WYCHOWAWCY - od 1 000 PLN

pomoc przy dzieciach podczas wychowywania, pomoc podczas zajeć dydaktycznych
CENTRUM INNOWACJI EDUKACYJNYCH I INTERGRACYJNYCH S.C. EWA KUŚMIERSKA, AGNIESZKA GOŁĘBIOWSKA - 2017-01-18 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK DO WYKAŃCZANIA WNĘTRZ - od 1 850 PLN

prace wykończeniowe- praca na terenie Śląska
Całka Grzegorz Firma Usługowo-Handlowa - 2016-07-27 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK HALI - od 13 PLN

wykładanie towaru
kontakt przez OHP - 2017-01-18 - Bytom (śląskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace pomocnicze w budownictwie
Anbud Świąder Andrzej - 2016-03-17 - Bytom (śląskie)

BARMANKA - od 1 850 PLN

Obsługa baru.
Bar u Ireny - 2016-10-10 - Bytom (śląskie)

BUFETOWA - od 875 PLN

wydawanie posiłków,
Firma Wielobranżowa Kaźmierczak Andrzej - 2015-12-02 - Bytom (śląskie)

ELEKTRYK BUDOWLANY/INSTALATOR - od 1 850 PLN

elektryk budowlany
Proconet Sp. z o.o. Sp. k. - 2016-07-19 - Bytom (śląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

wykonywanie usług z zakresu mechaniki samochodowej,
Auto Serwis Marek Makowski - 2016-07-11 - Bytom (śląskie)

REFERENT BIUROWY - od 1 850 PLN

pomoc w pracach biurowych, sporządzanie pism
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Bytom (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 200 PLN

sprzedaż mięsa, obsługa klienta, porządkowanie sklepu
kontakt przez OHP - 2017-01-30 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

obsługa maszyn na linii pakowania, pakowanie ręczne produktów,
Hangsen Sp. z o.o. - 2016-05-19 - Bytom (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie i wydawanie towarów
Abisal Sp. z o.o. - 2016-12-09 - Bytom (śląskie)

KONSULTANT TELEFONICZNY - od 1 850 PLN

Telefoniczna obsługa klienta
kontakt przez OHP - 2016-03-02 - Bytom (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTA - od 2 500 PLN

branża telekomunikacyjna
Mateja Consulting Łukasz Mateja - 2016-04-21 - Bytom (śląskie)

SPRZEDAWCA - SERWISANT INSTALATOR (12/12) - od 1 850 PLN

osoba zarejestrowana do 30 roku zycia z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Bytom (śląskie)

FRYZJER/FRYZJERKA - od 2 000 PLN

strzyżenie, modelowanie, farbowanie, pielęgnacja włosów
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Łukasz Orłowski - 2017-02-22 - Bytom (śląskie)

WYKŁADANIE TOWARÓW - od 8 PLN

wykładanie towarów w markecie
kontakt przez OHP - 2016-05-05 - Bytom (śląskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

naprawa samochodów osobowych
Firma Usługowo-Handlowa "GUMI-MOTOR" - Jan Sosin - 2016-09-12 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 10 PLN

wykonywanie prac budowlanych, praca również w delegacji
Focus Group Tomasz Ziemba - 2016-04-04 - Bytom (śląskie)

KAFELKARZ-GIPSIARZ - od 1 850 PLN

prace budowlane wykończeniowe
Magister Firma Handlowo-Usługowa Gołąbek Krzysztof - 2016-03-04 - Bytom (śląskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

zapoznanie się z przepisami dot.podatku od osób fizycznych, podatek Vat, segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju, sprawdzanie dokumentów pod wzgledem formalno - rachunkowym, wprowadzanie faktur oraz dokumentów księgowych do systemu
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Bytom (śląskie)

TOKARZ - FREZER - od 2 000 PLN

prace tokarskie i frezarskie na maszynach konwencjonalnych, obróbka mechaniczna elementów zgodnie z dokumentacją techniczną
HUZAP Sp. z o.o. - 2017-01-27 - Bytom (śląskie)

MONTER KLIMATYZACJI ( ELEKTRYK) - od 12 PLN

montaż klimatyzacji na terenie Polski
Klima-Sokół Robert Sokołowski - 2016-05-09 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

sprzątanie terenów zewnętrznych oraz wewnętrznych
Megan ZPCh Bania Zielińska Spółka Jawna - 2016-10-12 - Bytom (śląskie)