Praca KIEROWCA B Dębica RYSZARD GODZISZ FIRMA USŁUGOWO - PRODUKCYJNO - HANDLOWA "WALDOR"

Stanowisko: KIEROWCA B

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: ROZWÓZ PIECZYWA

Data publikacji: 2016-03-15

Lokalizacja: Dębica (podkarpackie)

Pracodawca: RYSZARD GODZISZ FIRMA USŁUGOWO - PRODUKCYJNO - HANDLOWA "WALDOR"

WIELOPOLSKA 167, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA B

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dębica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dębicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dębica

Zawód: kierowca samochodu dostawczego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. B*

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Nazwa pracodawcy:
RYSZARD GODZISZ FIRMA USŁUGOWO - PRODUKCYJNO - HANDLOWA "WALDOR"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
KONTAKT OSOBISTY (CV,SKIEROWANIE) LUB TELEFONICZNY

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: dębicki

Gmina pracodawcy: Dębica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dębica

Ulica pracodawcy: WIELOPOLSKA

Numer budynku pracodawcy: 167

Profil działalności pracodawcy: Produkcja pieczywa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu dostawczego