Praca KIEROWCA B, C+E Ełk P.T.S.B. "TRANSBUD-Ełk" Sp. z o. o.

Łukasiewicza 1, 19-300 Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
Dowóz materiałów budowlanych i opału do klienta oraz załadunek i rozładunek.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA B, C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ełk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ełcki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ełk

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Data zakończenia pracy: 06.01.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat C+E

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: badania psychotechniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Aktualne szkolenia, badania lekarskie.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: P.T.S.B. "TRANSBUD-Ełk" Sp. z o. o.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Suwalska 38, 19-300 Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, skierowaniaKontakt osobisty.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ełcki

Gmina pracodawcy: Ełk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ełk

Ulica pracodawcy: Suwalska

Numer budynku pracodawcy: 38

Profil działalności pracodawcy:
usługi transportowe i sprzedaż materiałow budowlanych

Nazwisko osoby zgłaszającej: Józef Karaś

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego