Praca KIEROWCA AUTOBUSU Oborniki kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Oborniki, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
prowadzenie autobusu w ramach świadczenia usług transportowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Oborniki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: obornicki

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. D

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Komunikatywność

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
badania lekarskie, testy psychologiczne dla kierowców, doświadczenie i orientacja w zakresie topografii (Polska);26/10/2015- zmiana wymagań - obecnie wymagane jest prawo jazdy kat. D, kierowca będzie jeździł autobusem - informacja od p. Nowak Małgorzaty

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Sądowa 5, 64-600 Oborniki, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: obornicki

Gmina pracodawcy: Oborniki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Oborniki

Ulica pracodawcy: Sądowa

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015