Praca KIEROWCA AUTOBUSU Mystków PPHU "Vanpol", Ryszard Szczurek

Miejsce pracy:
33-334 Mystków 65, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Przewóz osób na terenie powiatu nowosądeckiego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mystków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowosądecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kamionka Wielka

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: kierowca autobusu

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat D

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Świadectwo kwalifikacyjne - przewóz osób

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane/mogą być absolwenci szkoleń, mile widziana karta kierowcy

Nazwa pracodawcy: PPHU "Vanpol", Ryszard Szczurek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: dni robocze, Godziny : 8-15

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: nowosądecki

Gmina pracodawcy: Kamionka Wielka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mystków

Numer budynku pracodawcy: 65

Profil działalności pracodawcy: podmiejski transport pasażerski

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu

Podobne oferty pracy

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 850 PLN

kierowanie autobusamiTrasa Ostrowiec Świętokrzyski-Niebylec
NEOBUS POLSKA Sp. z o.o. - 2016-02-17 - Niebylec (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 200 PLN

Przewóz palet , załadunek i rozładunek .
Usługi Transportowe, Daniel Nosal - 2015-12-08 - Chełmiec (małopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - 2 500 - 2 600 PLN

dowóz uczniów do/z szkół gm. Szumowo
ARRIVA BUS TRANSPORT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-12-06 - Szumowo (podlaskie)

prowadzenie autobusów na trasach krajowych
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Zamościu sp. z o.o. - 2016-08-11 - Zamość (lubelskie)

POZOSTALI SPECJALIŚCI DO SPRAW ZARZĄDZANIA I ORGANIZACJI. - od 5 000 PLN

Zarządzanie współpracą z zagranicznymi kontrahentami i gośćmi hotelu. Pozyskiwanie klientów biznesowych z krajów arabskich. Zarządzanie pracownikami hotelu. Szkolenie pracowników hotelu z zakresu obsługi klientów z krajów arabskich.
J.W. Construction Holding S.A. Hotel "Czarny Potok" - 2016-03-21 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 800 PLN

Kierowca autobusu , czynności konduktorskie, sprzedaż biletów
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ Sp.z o.o. WAŁCZ - 2015-11-19 - Wałcz (zachodniopomorskie)

zgodny ze stanowiskiem
BEMAXBUS M. CZUCHA, S. NAKIELSKI SPÓŁKA JAWNA - 2016-02-11 - Karsin (pomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 710 PLN

PRZEWOZY PASAŻERSKIE NA LINIACH KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W SZCZECINIE, GMINY POLICE, GMINY OŚCIENNE NA TERENIE WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO,
SZCZECIŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO AUTOBUSOWE KLONOWICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-16 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOCNIK TARTACZNIK - od 12 PLN

Przycinanie desek, składanie tarcicy
Usługi Tartaczne, Sprzedaż Tarcicy, Jan Dadał - 2016-07-07 - Łososina Dolna (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Bieżąca obsługa klienta, przyjmowanie i ekspozycja towaru, obsługa urządzeń biurowych (ksera, drukarki, fax-u, laminatora, bindownicy)
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Stary Sącz (małopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 200 PLN

Przewóz osób .
Sebastian Lewicki AS-BUS - 2016-10-07 - Czarnoborsko (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Kucharz. Refundacja do wynagrodzenia dla osób poniżej 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Stróże (małopolskie)

TECHNIK ŻYWIENIA - od 2 000 PLN

Technik żywienia
"Geovita" S.A. - 2016-05-09 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

Przewóz pasażerów na trasach międzymiastowych
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe" BP Tour" Piotr Brewczak - 2016-08-19 - Bełżyce (lubelskie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

Aktywne pozyskiwanie klientów, realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych, doradztwo w zakresie oferty handlowej, przygotowywanie ofert, obsługa klienta.
"Parkur" sp. z o.o. - 2016-04-12 - Mochnaczka Wyżna (małopolskie)

RECEPCJONISTA/KA - od 1 750 PLN

Obsługa recepcji, wydawanie faktur. Podawanie posiłków.
Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy "Andrzejówka" sp. z o.o. - 2015-11-20 - Andrzejówka (małopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 500 PLN

przewóz osób
Motobus Tomasz Madejski - 2016-06-24 - Kożuszki-Parcel (mazowieckie)

jazda autobusem na linii regularnej
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Dukla (podkarpackie)

BRUKARZ - od 2 500 PLN

układanie kostki brukowej, granitowej, obstawianie krawężników
Krzysztof Wójcik - Wój - Bud - 2016-09-21 - Krużlowa Wyżna (małopolskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 1 850 PLN

Obsługa klienta oraz kasy fiskalnej
P.P.H.U. "Inter-Wz", Wojciech Zbozień - 2016-02-01 - Łącko (małopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 3 060 PLN

bezpieczny przewóz pasażerów na liniach komunikacyjnych spółki, zglaszanie zauważonych w czasie jazdy usterek i uszkodzeń pojazdu, informowanie pracowników nadzoru ruchu o występieniu utrudnień na trasie, obsługa klienta
MIEJSKIE PRZEDS.KOMUNIKACYJNE W POZNANIU - 2016-06-24 - Poznań (wielkopolskie)

przewożenie pasażerów zgodnie z rozkładem jazdy w komunikacji krajowej na terenie województwa podkarpackiego, zabezpieczenie pojazdu, dbanie o jego stan techniczny, sprzedaż biletów
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Przemyśl (podkarpackie)

KELNER - 997,4 PLN

Nauka udzielanie konsumentowi informacji dotyczących jadłospisów, wartości odżywczych potraw i technologii ich przyrządzania, nauka obsługiwania uczestników przyjęć okolicznościowych z uwzględnieniem obowiązujących zasad nakrywania stołów, rozsadzania gości, pierwszeństwa obsługi
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Sienna (małopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - do 2 000 PLN

Prowadzenie pojazdów, dbałość o czystość, prace konserwacyjne i porządkoowe
Przedsiębiorstwo Turystyczne "DUET PLUS" w Gołdapi - 2016-06-17 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 4 500 PLN

Mechanik pojazdów samochodowych - wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe mechaniczne, doświadczenie zawodowe mile widziane. Wynagrodzenie 4.500 zł brutto
RS AUTO SERVICE Jakub Ruchała - 2016-06-16 - Nawojowa (małopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 3 200 PLN

Przewóz osób, obsługa węzła Poznań - Śrem. Okres próbny trwa 3 miesiące.
PKS Poznań S.A. - 2016-04-27 - Poznań (wielkopolskie)

POŁOŻNA - 997,4 PLN

Położna - stażystka
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

FAKTURZYSTKA - od 1 850 PLN

Fakturzystka - praca w Kamionce Wilekiej
Firma Rogala Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością - 2016-06-24 - Kamionka Wielka (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed