Praca KIEROWCA AUTOBUSU Bartoszyce Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bartoszycach Spółka Akcyjna

Kętrzyńska 64, 11-200 Bartoszyce, powiat: bartoszycki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: prowadzenie autobusu, obsługa pasażerów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bartoszyce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bartoszycki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bartoszyce

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bartoszycach Spółka Akcyjna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. D, zaświadczenie o ukończeniu kursu dokształcającego kierowców przewożących osoby, badania psychologiczne, badania lekarskie lub świadectwo kwalifikacji, karta kierowcy, zaświadczenie o niekaralności, doświadczenie w kierowaniu autobusem

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: bartoszycki

Gmina pracodawcy: Bartoszyce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bartoszyce

Ulica pracodawcy: Kętrzyńska

Numer budynku pracodawcy: 64

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu