Praca KIEROWCA (15PJ) Piotrowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Piotrowice, powiat: otwocki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
załadunek towaru (pomoc), rozwożenie z rozładunkiem paletowym ( i ręcznym)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: kwota netto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA (15PJ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Piotrowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: otwocki

Zawód: kierowca samochodu dostawczego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: niekaralność

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: kierowanie samochodem dostawczym z blandeką

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Adres pracodawcy:
Górna 11, 05-400 Otwock, powiat: otwocki, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie, cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: otwocki

Gmina pracodawcy: Otwock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Otwock

Ulica pracodawcy: Górna

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy: Handel mat. budowlanych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu dostawczego

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Tymbark (małopolskie)

KUCHARZ KUCHNI AZJATYCKIEJ - od 500 PLN

Przygotowywanie półproduktów i potraw kuchni azjatyckiej, komponowanie przypraw stosowanych w kuchni azjatyckiej
kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Jaworzno (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

zapoznanie z pracą na stanowisku: środkami myjącymi i dezynfekcyjnymi stosowanymi w szpitalu, obowiązującymi procedurami, wdrożenie do pray poprzez mycie i dezynfekcje pomieszczeń i sal chorych , gabientów zabiegowych , brudowników, , mycie i dezynfekcja sprzętu-basenów, pomoc w pielęgnacji pacjentów
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Gorzewo (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 1 850 PLN

praca jako mechanik samochodów ciężarowych
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Izbicko (opolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

Konstruowanie ofert ubezpieczeniowych, wystawianie polis
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Przysucha (mazowieckie)

DOSTAWCA POTRAW - od 1 850 PLN

rozwożenie posiłków, prowadzenie zapoatrzenia stołówki
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Police (zachodniopomorskie)

KUCHARZ KUCHNI INDYJSKIEJ - od 1 200 PLN

Zarządzanie powierzonym działem kuchni, przygotowywanie i nadzorowanie potraw i dań kuchni indyjskiej. Kalkulacja cen potraw
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

NEGOCJATOR BIZNESOWY - od 30 PLN

Przygotowanie oferty bądź dokonanie szczegółowej analizy oferty skierowanej do reprezentowanej przez niego jednostki, prowadzenie procesu negocjacji aż do osągnięcia porozumienia biznesowego.
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Zakroczym (mazowieckie)

KONSERWATOR OBIEKTU - do 2 200 PLN

Remonty bieżące w pokojach hotelowych. Remonty bieżące w sieci restauracyjnej. Remonty pokrycia dachowego. Remonty instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz konserwacja innych bieżących urządzeń.
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Legnica (dolnośląskie)

STARSZY INŻYNIER OPROGRAMOWANIA - od 13 000 PLN

Zadania zawodowe:- programowanie w wybranym języku programowania;- opracowuje zadań projektowanej aplikacji w formie algorytmów, a następnie kodowanie przy pomocy odpowiedniego języka programowania;- przygotowywanie dokumentacji technicznej do danej aplikacji.Dodatkowe zadania zawodowe:- podejmowanie działań koncepcyjnych oraz programistycznych przy tworzeniu systemów w wybranych językach, analiza wymagań podanych przez klienta, planowanie zadań i ocenianie podanych przez klienta i planowanie zadań i ocenianie.
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI STOLARKI PCV - od 1 850 PLN

Operator maszyn i urządzeń do produkcji okien PCV wykonuje obróbkę materiałów, której celem jest wyprodukowanie okna. Operator pobiera materiał do produkcji, wykonuje operacje cięcia, frezowania otworów montażowych, zgrzewania, okuwania, uszczelkowania a następnie szklenie okna. W zakładzie obsługuje maszyny tnące, frezarkę oraz zgrzewarkę.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Kraków (małopolskie)

KONSERWATOR - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Jaworzno (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 200 PLN

Pozyskiwanie i obsluga klientów chińskojęzycznych, promowanie towarów, kontakt z fabrykami z Chin, monitorowanie rynku
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

Prace elektryczne
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Czerniejewo (wielkopolskie)

WYDAWCA PALIW - SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

wydawanie paliw na stacji, obsługa dystrybutorów, przyjmowanie paliw, obsługa kas fiskalnych, sprzedaż towarów, utrzymywanie porządku i czystości na stacji i wokół budynku przynależnego do stacji.
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Zgorzelec (dolnośląskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 25 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Indii, obsługa poczty w języku hindi i angielskim, dbanie o relacje z klientami
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Wola Mrokowska (mazowieckie)

PRASOWACZKA - PRACE INTERWENCYJNE - do 1 850 PLN

prasowanie elementów odzieży
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Tczew (pomorskie)

obsługa klienta,obsługa kasy fiskalnej,nakładanie i pakowanie ciast,
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Leszno (wielkopolskie)

SERWISANT - od 2 700 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW DREWNIANYCH - od 1 850 PLN

przycinanie i sortowanie elementów drewnianych na wymiar
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Łaszczów (lubelskie)

TAPICER MEBLOWY - od 1 850 PLN

tapicerowanie mebli, zbijanie stelaży meblowych pod tapicerkę
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Leszno (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

przechowywanie surowców, półproduktów i wyrobów, utrzymanie czystości naczyń, narzędzi oraz sprzętu używanego w kuchni, utrzymanie czystości, pomieszczeń kuchennych i zaplecza
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 750 PLN

wykonywanie prac ogólnobudowlanych (malowanie, szpachlowanie, tynkowanie, prace wykończeniowe
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Zielona Góra (lubuskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI - od 1 850 PLN

analiza aplikacji (CV) potencjalnych pracowników pod względem zapotrzebowania zleceniodawcy, zamieszczanie ogłoszeń wg wskazań zleceniodawcy na stronach polskich i zagranicznych w różnych językach, organizacja i prowadzenie procesów rekrutacyjnych, aktywne poszukiwanie nowych żródeł pozyskiwania kandydatów, wyszukiwanie, nawiązywanie oraz podtrzymywanie dobrych stosunków z kontrahentami z zagranicy
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Kraków (małopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W GRUPIE - od 2 000 PLN

pomoc w prowadzeniu zajęć, pomoc w samoobsłudze i czynnościach higienicznych
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Wolbrom (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

Sprawdzanie czy załadowany towar jest prawidłowym. Nadzorowanie za i wyładunku. Dosatrczanie towaru na czas i miejsce. Umowa o pracę na czas określony, poprzedzona 3 miesięcznym okreseme próbnym. Miejsce wykonywania pracy: teren kraju i Europy. Oferta dostępna w sali F
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Wrocław (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

wsparcie pracowników w działaniach marketingowych, przygotowywanie wstępnych ofert dla klientów, przygotowywanie korespondencji, obsługa urządzeń biurowych, obsługa klientów, pozyskiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 1 850 PLN

PRZYGOTOWYWANIE LODÓ, SHEKÓW, UZUPEŁNIENIE ZAPASÓW, WYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE MIN. ZAWODOWE, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH,
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Szczecin (zachodniopomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed