Praca KELNERKA W POCIĄGU Gdynia Firma Handlowo Usługowa "Arte"Paweł Kaźmierczak

Stanowisko: KELNERKA W POCIĄGU

Wynagrodzenie: od 875 PLN

Zakres obowiązków: Wydawanie posiłków podróżnym, obsługa gastronomiczna w pociągu

Data publikacji: 2016-03-10

Lokalizacja: Gdynia (pomorskie)

Pracodawca: Firma Handlowo Usługowa "Arte"Paweł Kaźmierczak

Starodworcowa 1E/4, 81-575 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Wydawanie posiłków podróżnym, obsługa gastronomiczna w pociągu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 875 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 875,00 zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNERKA W POCIĄGU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdynia

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 875 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Pracodawca wymaga doświadczenia w obsłudze kelnerskiej w pociągach

Nazwa pracodawcy:
Firma Handlowo Usługowa "Arte"Paweł Kaźmierczak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdynia

Gmina pracodawcy: Gdynia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdynia

Ulica pracodawcy: Starodworcowa

Numer budynku pracodawcy: 1E

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*