Praca KELNERKA/BARMANKA Gdynia kontakt przez OHP

Stanowisko: KELNERKA/BARMANKA

Wynagrodzenie: od 13 PLN

Zakres obowiązków: OBSŁUGA GOŚCI HOTELOWYCH

Data publikacji: 2016-03-09

Lokalizacja: Gdynia (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 13 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: KELNERKA/BARMANKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 13 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - dobry, w piśmie - przeciętny

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Rumia

Świętojańska 11, 84-230 Rumia, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: wejherowski

Gmina pracodawcy: Rumia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rumia

Ulica pracodawcy: Świętojańska

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Rumia

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*