Praca KELNER Zwierzyniec Czar Roztocza Ruszczycki Daniel

Rudka 5d, 22-470 Zwierzyniec, powiat: zamojski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Obsługa gości hotelowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zwierzyniec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zamojski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zwierzyniec

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętność obsługi kasy fiskalnej

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: umiejętności kelnerskie

wymagania_wymaganiaDodatkowe_zawody_0: Kelner*

Nazwa pracodawcy: Czar Roztocza Ruszczycki Daniel

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: zamojski

Gmina pracodawcy: Zwierzyniec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zwierzyniec

Adres strony pracodawcy: www.czarroztocza.com

Ulica pracodawcy: Rudka

Numer budynku pracodawcy: 5d

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*