Praca KELNER Żuromin kontakt przez PUP

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stazu

Data publikacji: 2016-02-03

Lokalizacja: Żuromin (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Żuromin, powiat: żuromiński, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żuromin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żuromiński

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 19.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie

Lidzbarska 27a, 09-300 Żuromin, powiat: żuromiński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: dowód osobisty

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: żuromiński

Gmina pracodawcy: Żuromin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żuromin

Ulica pracodawcy: Lidzbarska

Numer budynku pracodawcy: 27a

Profil działalności pracodawcy: usługi gastronomiczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

wykonywanie prac porządkowych oraz nieskomplikowanychprac naprawczych w budynku i wokół budynku,kierowanie traktorem
kontakt przez PUP - 2017-07-14 - Chomiąża Szlachecka (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - do 2 000 PLN

obsługa klientów marketu, promowanie towarów itppraca także na kasieukłądanie towaru na półkach
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Chorzów (śląskie)

STAŻ - POMOC KUCHENNA/KUCHARZ - 997,4 PLN

pon. - pt. od 6.00 - 14.00 lub 14.00 - 22.00; sobota od 14.00 - 22.00
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Niemodlin (opolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY UMRP - od 1 850 PLN

Prace porządkowe i drobne remonty na terenie sołectw.
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Lubiszyn (lubuskie)

ASYSTENTKA BIURA - 997,4 PLN

Bezpośrednia obsługa klientów biura, komputerowa archiwizacja danych pracowników, obsługa urządzeń biurowych, wstępna rekrutacja i selekcja kandydatów, obsługa administracyjna biura, archiwizowanie dokumentów, obsługa front-desk
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Sosnowiec (śląskie)

PRACOWNIK ZALADUNKU DROBIU - od 1 200 PLN

załadunek ręczny kurcząt,praca w zespole mieszanym polsko-ukraińskim
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Augustowo (wielkopolskie)

MONTER ŻALUZJI - od 1 850 PLN

montaż rolet zewn. i wewn., pomoc przy produkcji
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Trzcianka (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Ostrołęka (mazowieckie)

ASYSTENT RADCY PRAWNEGO - STAŻ - 997,4 PLN

sporzązdanie pism sądowych, obsługa sekretariatu, obsługa przesyłek listowych, obsługa urządzeń biurowych, obsługa klienta, sporządzanie pism urząedowych, archwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-05-19 - Chrzanów (małopolskie)

PAKOWACZ RĘCZNY (244 OP) - od 13 PLN

Kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki, zajmowanie się zabezpieczeniem towarów przed uszkodzeniem w trakcie transportu do odbiorcy.Sprawdzanie towaru pod względem jakościowym.
kontakt przez PUP - 2017-05-30 - Józefów (mazowieckie)

MONTER MEBLI - od 1 850 PLN

w/g zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Szczepocice Prywatne (łódzkie)

MENEDŻER PROCESÓW BIZNESOWYCH - od 6 960 PLN

Zarządzanie projektami, wsparcie klienta, prognozowanie, kontrola kosztów, zarządzanie ryzykiem, bezpośredni kontakt z Globalnymi Managerami, szkolenia, prezentacje.
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Kraków (małopolskie)

STOLARZ DPC ALG NK - od 1 850 PLN

prace stolarskie
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Wągrowiec (wielkopolskie)

MONTER RUSZTOWAŃ - od 2 100 PLN

montaż oraz demontaż rusztowań, prace transportowe elementów rusztowań
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Piaseczno (mazowieckie)

ROLNIK POMOCNICZY POLOWY - od 13 PLN

UPRAWIANIE ZIEMI ROLNEJ CAŁOKSZTAŁT ZABIEGÓW WYKONYWANYCH NARZĘDZIAMI I MASZYNAMI UPRAWOWYMI, UZYSKIWANIE PRODUKTÓW ROSLINNYCH, NAWOŻENIE, NAWADNIANIE I INNE CZYNNOŚCIROLNICZE WYKONYWANE W ZALEŻNOŚCI OD SEZONOWOŚCI WYKONYWANYCH PRAC, ZASTĘPOWANIE IINYCH PRACOWNIKÓW I INNE W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB PRACODAWCY, OBSŁUGA ZARÓWNO PROSTYCH NARZĘDZI, I UMIEJĘTNOŚCI WIEDZOWYCH CO DO NP STOSOWANIA OPRYSKÓW NP RANDAPU, PRZYCINANIA DRZEW I ICH ODPOWIEDNIEJ PORY ROKU, JAK I WSZYSTKICH ZADAŃ I ZAJĘĆ CYKICZNYCH, W KTORYCH NIEKONIECZNIE WIEDZA ZDOBYTA W SZKOLE, A UMIEJĘTNOŚĆ OPARTA NA ODPOWIEDNIEJ PRAKTYCE POZWOLI W PEŁNI I ODPOWIEDNIO WYKONYWAĆ OBOWIĄZKI Z ZAKRESU OBOWIĄZKÓW.
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Paplinek (łódzkie)

SPEDYTOR - od 1 900 PLN

Czynności związane z pracą biurową; przygotowywanie dokumentów; wyjazdy do armatorów (możliwość przyuczenia).
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

Obsługa szkoleń, kontrachentów, zajmowanie się sprawami organizacyjnymi.
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Kraków (małopolskie)

INFORMATYK-KONSULTANT-IT - do 1 850 PLN

Tworzenie dokumentacji, projektowanie grafiki dla aplikacji mobilnych, serwis sprzętu komputerowego. Wymagania: Wykształcenie średnie, bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Goleniów (zachodniopomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 560 PLN

prace ogólnobudowlane wg zleceń
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Strumień (śląskie)

KIEROWCA - od 2 000 PLN

prowadzenie samochodu do 3,5t
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Mława (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Ruciane-Nida (warmińsko-mazurskie)

POMOCNICZY PRACOWNIK W BUDOWNICTWIE - od 2 000 PLN

Prace związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych.Miejsce wykonywania pracy: terytorium RP.
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Sława (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Kiełczygłów (łódzkie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

aktywne poszukiwanie klientów, przygotowywanie ofert, obsługa klienta, doradztwo w zakresie oferty handlowej, budowanie pozytywnych relacji z klientami
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Łubna (mazowieckie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Zadroże (małopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

pracownik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2017-07-06 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

MONTER / SKŁADACZ OKIEN - od 2 000 PLN

monter/składacz okien
kontakt przez PUP - 2017-08-11 - Łuków (lubelskie)