Praca KELNER Zamość kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Pomoc przy obsłudze gości.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zamość

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zamość

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Komunikatywność, chęć do pracy.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Plac Wolności 1, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV składać w restauracji

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Zamość

Gmina pracodawcy: Zamość

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zamość

Ulica pracodawcy: Plac Wolności

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK MONTAŻU - od 2 400 PLN

montaż podzespołów sprzętu AGD
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Krasnopol (podlaskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Będzin (śląskie)

SPRZEDAWCA (UZUPEŁNIENIE PRAC INTERWENCYJNYCH FUNDUSZ PRACY) - od 1 850 PLN

praca w sklepie spożywczo-przemysłowym
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Karczowiska (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 925 PLN

przygotowywanie potraw kuchni polskiej, obsługa maszyn i urządzeń w kuchni, ustalanie karty dań, zarządzanie budżetem kuchni, nadzór nad jakością zamówionych żywności
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK UBOJNI - od 1 750 PLN

Prace ubojowe i nadzór nad zwrotami pojemników od klienta.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Kaliszkowice Ołobockie (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

przyjmowanie towarów, sporzadzanie dokumentacji, wydawanie towarów z magazynu na podstawie dokumentacji, składowanie, utrzymywanie porządku
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Wręczyca Wielka (śląskie)

MURARZ - od 2 000 PLN

praca przy robotach murarskich,tynkarskich-elewacyjnuch, dociepleniowych w technologii "lekkiej-mokrej"
kontakt przez PUP - 2015-11-28 - Częstochowa (śląskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Szycie odzieży wierzchniej (damskiej i męskiej) z tkaniny albo dzianiny.Wymagana umiejętność obsługi dwuigłówki, stębnówki i overlocka - staż nie jest konieczny jeśli kierowane osoby obsługują powyższe maszyny. Godziny pracy do uzgodnienia.
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Łódź (łódzkie)

MECHANIK ZMIANOWY - od 1 850 PLN

Nadzór i obsługa maszyn przemysłu spożywczego.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Lublin (lubelskie)

DYSPOZYTOR DROBNICOWY - 4 200 - 4 500 PLN

Planowanie dystrybucji przesyłek drobnicowych, optymalizacja kosztów transportu.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Smolice (łódzkie)

ODNOSZACZ WYROBÓW SZKLANYCH - od 1 850 PLN

Odnoszenie gotowego wyrobu szklanego od hutnika do odprężarki
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Wolbórz (łódzkie)

PRACOWNIK OBSŁUGI PŁYTOWEJ - 1 800 - 2 300 PLN

Rozładunek, załadunek i mocowanie bagaży, towarów ciężkich, DGR, nietypowych i żywych zwierząt. Prawidłowa segregacja/sortowanie bagażu i cargo. Kontrola zgodności załadunku z instrukcją załadunku (LIR). Obsługa sprzętu lotniskowego zgodnie z posiadanymi uprawnieniami i kwalifikacjami. Dbałość o stan techniczny obsługiwanego/powierzonego sprzętu. Dbałość o wygląd i stan osobistej odzieży ochronnej.
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI ROLET - do 1 850 PLN

montaż i produkcja rolet, plis, żaluzji
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Marki (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zgodny z harmonogramem - Wydział Podatków i Opłat Lokalnych
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

STAŻ - INSPEKTOR BUDOWLANY - 997,4 PLN

pon- pt 7-15
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Opole (opolskie)

PRACOWNIK DZIAŁU REALIZACJI ZAMÓWIEŃ. - 997,4 PLN

Przyjmowanie zamówień. Realizacja zamówień. Obsługa wysyłek zamówień zrealizowanych. Obsługa urządzeń biurowych. Nauka obsługi programu komputerowego RAKS w części dotyczącej sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Milanówek (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, DBANIE O PORZĄDEK NA STANOWISKU PRACY;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE KIERUNKOWE, KURSY ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ STRZYŻENIE DAMSKO-MĘSKIE, KOLORYZACJA, UPEIĘCIA, DOCZEPIANIE WŁOSÓW, SAMODZIELNOŚĆ NA STANOWISKU, MIN. 5 LAT DOŚWIADCZENIA;GODZINY PRACY: 09.00-17.00, 11.00-19.00;
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

Utrzymanie porządku, czystości na placu przy zakładzie, naprawa palet.
kontakt przez PUP - 2015-12-17 - Zakrze (mazowieckie)

WOŹNY - 997,4 PLN

Woźny
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Słubice (lubuskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 300 PLN

jak w zawodzie
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Marki (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY + ST PO WER - 997,4 PLN

- obsł. urządzeń biurowych,- sporządzanie pism,- kserowanie dokumentów,- inne prace zlecane.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Łódź (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

wyrabianie, przygotowanie posiłków, obróbka warzyw, mięs
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Złotoryja (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Motaniec (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

w/g satnowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Sejny (podlaskie)

REFERENT - 997,4 PLN

według stanowiska i programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Białystok (podlaskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - 997,4 PLN

inwentaryzacje architektoniczno - budowlane, wykonywanie dokumentacji fotograficznej, poznanie programu Archikad i wprowadzanie do pliku inwentaryzacji, obróbka fotografii - przygotowanie do dokumentacji, samodzielne tworzenie plików dla dokumentacji projektowych, opracowanie graficzne dokumentacji projektowej, kompletowanie dokumentów formalnych, przygotowywanie wniosków i pism przewodnich, opracowanie opisów technicznych do dokumentacji projektowej, tworzenie dokumentacji projektowej, koordynacja projektów, sprawdzanie dokumentów formalno - prawnych, przygotowanie dokumentacji projektowej do wydruku, wydruk dokumentacji projektowych, przygotowanie do złożenia rysunków, przygotowanie wniosków i oświadczeń dla inwestora, archiwizacja projektu
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Barlinek (zachodniopomorskie)

SPEDYTOR - STAŻ - 997,4 PLN

nawiązywanie oraz podtrzymywanie kontaktów z klientami zagranicznymi, przygotowywanie ofert dla klientów krajowych i zagranicznych, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie, przygotowywanie dokumentów firmowych
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Chrzanów (małopolskie)

obsługa klienta, sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Wrocław (dolnośląskie)

DOSTAWCA PIZZY- POMOC KUCHENNA (Z) - do 1 850 PLN

Dostawca pizzy- pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Tarnów (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed