Praca KELNER Warta kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Warta, powiat: sieradzki, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Nakrywanie stołów, dekorowanie, obsługa gości w restauracji i hotelu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warta

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sieradzki

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 23.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Plac Wojewódzki 3, 98-200 Sieradz, powiat: sieradzki, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: sieradzki

Gmina pracodawcy: Sieradz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sieradz

Ulica pracodawcy: Plac Wojewódzki

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: placówka gastronomiczna

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.06.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

STOLARZ - 997,4 PLN

zapoznanie z warsztatem, przygotowywanie elementów do składania mebli, czyszczenie mebli, pomoc przy składaniu mebli, pomoc przy montazu mebli u klienta, utrzymanie porządku w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2015-09-07 - Lutynia (dolnośląskie)

KIEROWCA C+E (TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY) - od 3 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie średnie zawodowe, prawo jazdy kat. C+E, uprawnienia na przewóz rzeczy, znajomość rynku transportowego UE, Europy Wschodniej, doświadczenie zawodowe: 2 lata, znajomość j. ukraińskiego, rosyjskiego w stopniu biegłym. Ogólny zakres obowiązków: prowadzenie pojazdów mechanicznych, rozliczanie dokumentacji przewozowej, nadzór nad towarem, transport drogowy towarów. Miejsce wykonywania pracy: UE, Europa Wschodnia.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Lublin (lubelskie)

DZIENNIKARZ - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - od 12 PLN

przygotowanie posiłków typ : fast food
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE TEKSTYLNYM - 997,4 PLN

sprzedaż, zamawianie towaru, ewidencja sprzedaży, sprzątanie swojego stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Mikołów (śląskie)

ANALITYK - od 5 430 PLN

będzie asystować zespołom poprzez zbieranie, podsumowywanie, analizowanie i syntezę faktów, które są kluczowe do obsługi klienta, interpretując ich wyniki i skutki. Będzie także przedstawiać alternatywne dane, jeśli te potrzebne nie będą dostępne, opierając się zarówno na powiększającej się wiedzy o swoim obszarze oraz możliwości korzystania z wiedzy zawartej w społecznej bazie KM.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się z asortymentem sklepu.2. Obsługa kasy fiskalnej.3. Obsługa klienta.4. Sporządzanie zamówień.5. Wycena towarów.6. Obsługa krajalnicy.7. Porządkowanie stanowiska pracy.8. Porządkowanie terenu wokół obiektu i wewnątrz.9. Wykonywanie innych poleceń pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Grabów (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 000 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Puławy (lubelskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH - od 1 900 PLN

przydotowanie komputerów do produkcji , obsługa maszyn produkcji przemysłowych filtrów sznunkowych do cieczy , bieząca kontrola palametrów filtrów , przezbrajanie linii produkcyjnych. Wykonywanie fizycznych czynności przy transporcie wewnętrznym i pakowaniu gotowego produktu
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Wola Rębkowska (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW REALIZACJI ZAMÓWIEŃ - od 2 000 PLN

- obsługa klientów- przygotowywanie ofert handlowych- realizacja zamówień- kontakt handlowy z klientem
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Poznań (wielkopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace budowlane, remontowe i konserwatorskie.
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Papiernia (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

roboty ogólnobudowlane nie wymagające specjalistycznego sprzetu
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

PIEKARZ - od 1 750 PLN

przygotowywanie ciast do wypieku. wypiek
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Nowy Staw (pomorskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

staż w zawodzie rejestratorki medycznej;
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Zbrosławice (śląskie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Chrostkowo (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK INFORMATYK - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Surochów (podkarpackie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

umawianie klientów, reprezentacja firmy
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Malbork (pomorskie)

LIDER ZESPOŁU DS. WSPARCIA IT - od 5 000 PLN

telefoniczna obsługa klienta angielskiegojezycznego oraz zarządzanie zespołem analityków, zarzadzanie incydentami
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Poznań (wielkopolskie)

REFERENT DS. HANDLU W BRANŻY PRODUKTÓW ŚWIEŻYCH - 997,4 PLN

analiza ofert, opracowanie logistyki dostaw
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Sulęcin (lubuskie)

SZWACZKA - od 1 750 PLN

szycie odzieży damskiej sportowej
kontakt przez PUP - 2015-11-13 - Głowno (łódzkie)

LIDER ZESPOŁU - 8 000 - 20 000 PLN

- koordynowanie prac zespołów projektowych- organizacja i kontrola realizacji etapów projektu w kontekście jego realizacji na czas i w zaplanowanym budżecie- kontakt z klientami spółki Luxoft Poland
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Zabierzów (małopolskie)

REKRUTACJA PRACOWNIKÓW - od 1 850 PLN

Rekrutacja pracowników z byłych państw WNP
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Ząbki (mazowieckie)

STOLARZ - od 1 000 PLN

skręcanie i montaż mebli
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Śledziejowice (małopolskie)

PRACOWNIK STACJI DEMONTAŻU - 997,4 PLN

demontaż pojazdów złomowanych,demontaż podzespołów,wycinanie elementów szyb pojazdów,rozbiórka na czynniki pierwsze podzespolów.
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Długobórz Drugi (podlaskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

prowadzenie rehabilitacji ruchowej osób niepełnosprawnych, prowadzenie dokumentacji, organizowanie i prowadzenie zajęć w pracowni
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Zamość (lubelskie)

KONSERWATOR - do 1 850 PLN

remontowe naprawy bieżące (malowanie pokoi, tynkowanie, fugowanie), wszelkie usługi budowlane
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Chojnów (dolnośląskie)

OPIEKUN KLIENTA - od 950 PLN

reprezentowanie firmy w kontaktach bezpośrednich z klientami pochodzenia chińskiego, budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy i relacji z klientami chińskimi, pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

DZIEWIARZ - od 2 000 PLN

obsługa maszyn dziewiarskich
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Tarnowskie Góry (śląskie)