Praca KELNER Tarnowskie Góry Restauracja Parkowa S. C. Danuta, Lech Chojnacki

Miejsce pracy:
42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnowskie Góry

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnogórski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnowskie Góry

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: samodzielność.

Nazwa pracodawcy: Restauracja Parkowa S. C. Danuta, Lech Chojnacki

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: dokumenty aplikacyjne

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: tarnogórski

Gmina pracodawcy: Tarnowskie Góry

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnowskie Góry

Profil działalności pracodawcy:
Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Praca z dokumentacją biura, obsługa dziennika korespondencji, redagowanie pism, obsługa interesantów, opracowywanie baz, archiwizacja danych, obsługa urządzeń biurowych (ksero, fax, drukarki);
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Tarnowskie Góry (śląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

wydawanie posiłków
P.H.P. UNITURIST Sp. z o.o. - 2016-10-18 - Korbielów (śląskie)

Kelner.Pierwsza umowa to umowa zlecenia w ramach okresu próbnego, następnie umowa o pracę.
Cafe Bar JOKER I.Dąbrowska - 2016-09-15 - Bolesławiec (dolnośląskie)

TECHNOLOG - od 2 500 PLN

opracowanie technologii odlewniczej, znajomość rysunku technicznego
KOPEX FOUNDRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-03 - Tarnowskie Góry (śląskie)

KELNER - od 2 000 PLN

obsługa kelnerska gości, przygotowywanie sali konsumpcyjnej
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Spała (łódzkie)

PRACOWNIK OGRODNICTWA - od 1 560 PLN

koszenie trawnika, pielenie ogrodu, przycinanie krzewów,
OGRÓD ŚLĄSKI ANTONI ŻUREK - 2017-01-31 - Świerklaniec (śląskie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - od 3 000 PLN

Proste prace domowe, opieka pielęgnacyjna nad osobą starszą
kontakt przez OHP - 2017-01-12 - Tarnowskie Góry (śląskie)

podawanie posiłków w hotelu - restauracji
"HYDRO-WID WIDEŃSKI I S-KA" Spółka Jawna - 2016-08-31 - Niedrzwica Duża (lubelskie)

SKŁADACZ KONSTRUKCJI STALOWYCH - 2 500 - 3 500 PLN

składanie konstrukcji stalowych
MARCIN ŚLĄZOK PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "ŚLĄZOK" - 2016-11-24 - Radzionków (śląskie)

obsługa gości, podawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Kraśnik (lubelskie)

KELNER - od 2 100 PLN

obsługa gości w restauracji, rozliczanie należności
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Legnica (dolnośląskie)

obsługa klienta, obsługa cateringowa
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Mosina (wielkopolskie)

KELNER - do 1 850 PLN

Obsługa kelnerska klienta.
DOM WYCIECZKOWY "TURYSTA" KACPRZAK JAROSŁAW - 2016-04-25 - Licheń Stary (wielkopolskie)

-obsługa restauracji- przygotowanie i obsługa imprez okilicznościowych
J&G TURYSTYKA s.c. - 2016-03-16 - Lubartów (lubelskie)

MURARZ - od 2 500 PLN

murowanie tradycyjne, budowa w technice szkieletu drewnianego.
MOZDI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-01-25 - Tarnowskie Góry (śląskie)

KELNER - od 1 000 PLN

obsługa klientów w części gastronomicznej obiektu; wysokość wynagrodzenia brutto: 1000zł
Turystyka i Wypoczynek Beata Ćwigoń - 2016-10-24 - Rowy (pomorskie)

obsłuiga klienta, roznoszenie posiłków,przyjmowanie zamówień,
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Kraśnik (lubelskie)

obsługa klienta indywidualnego i imprez okolicznościowych
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TIRMET Kulik Mirosław - 2017-01-04 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

PRACOWNIK MARKETU - od 9 PLN

wykładanie towarów w markecie
kontakt przez OHP - 2016-10-04 - Tarnowskie Góry (śląskie)

KELNER - 997,4 PLN

wg programu stażu RPO (6/3)
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Darłowo (zachodniopomorskie)

KELNER - 1 850 - 2 200 PLN

Wykształcenie: kierunkowe; mile widziane doświadczenie zawodowe; prawo jazdy oraz własny samochód; akt. książeczka sanepidu; dbanie o czystość w lokalu, estetykę stołu oraz jakość przygotowanych potraw i napojów; Obsługa klienta; Dwie zmiany; Miejsce pracy: Sośnicowice
CHRIS KRZYSZTOF WILK - 2016-01-08 - Sośnicowice (śląskie)

kelner
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Poddębice (łódzkie)

obsługa klientów, podawanie potraw, inkasowanie należności
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Zbrachlin (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA POJAZDU O DMC POWYŻEJ 3,5 TONY - od 1 850 PLN

przewóz towarów pojazdami o dmc 40 ton
CARGO SPED TRANS Sp. z o.o. Sp. K. - 2016-03-18 - Radzionków (śląskie)

Obsługa konsiumentów w pełnym zakresie włącznie z przygotowywaniem napoi. Praca na umowe o pracę w godz. 11-23 w równoważnym systemie czasu pracy w Kołobrzegu.
Firma KAMO Zbigniew Kasperek, Monika Daczyńska-Kasperek ("Restauracja Pod Winogronami", "Domek Kata", "Fregata") - 2016-08-29 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

KELNER - od 2 500 PLN

Praca sezonowa, wymagane doświadczenie, osoba chętna do pracy,sumiennna, uczciwa ,pracodawca zapewnia wyżywienia i zakwaterowanie; Kontakt tel.
FIRMA HANDLOWO-TURYSTYCZNA "MICHAŁEK" SPÓŁKA CYWILNA - 2016-05-16 - Rowy (pomorskie)

kelner - podanie gościom i kolonistom posiłków. Śniadanie i kolacja bufet szwedzki, do obowiązków kelnera należy także utrzymanie saliw czystości.
Nadwiślańska Agencja Turystyczna ,,OW Marcel,, - 2016-06-16 - Dziwnówek (zachodniopomorskie)