Praca KELNER Strzelin Ambrozja Zbigniew Dudek

Kolejowa 19a, 57-100 Strzelin, powiat: strzeliński, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: obsługa kelnerska, barańska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Strzelin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: strzeliński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Strzelin

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.03.2018

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: Ambrozja Zbigniew Dudek

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie

Kamienna 10, 57-100 Strzelin, powiat: strzeliński, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: strzeliński

Gmina pracodawcy: Strzelin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Strzelin

Ulica pracodawcy: Kamienna

Numer budynku pracodawcy: 10

Nazwisko osoby zgłaszającej: Sylwia Witych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*