Praca KELNER-STAŻ Groń kontakt przez PUP

Stanowisko: KELNER-STAŻ

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klientów jadalni, wydawanie dań z kuchni, przygotowywanie jadalni do wydawania posiłków

Data publikacji: 2016-02-24

Lokalizacja: Groń (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Groń, powiat: tatrzański, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa klientów jadalni, wydawanie dań z kuchni, przygotowywanie jadalni do wydawania posiłków

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER-STAŻ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Groń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tatrzański

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Ks. Stolarczyka 14, 34-500 Zakopane, powiat: tatrzański, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie wymagane

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tatrzański

Gmina pracodawcy: Zakopane

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zakopane

Ulica pracodawcy: Ks. Stolarczyka

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

DEKARZ POMOCNIK - do 2 000 PLN

wykonywanie obróbek blachodachowych, cięcie, gięcie i obróbka blach
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Ząbki (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI WULKANIZACJI - od 1 900 PLN

Naprawa i konserwacja opon, wymiana, wyważanie.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Płock (mazowieckie)

SZWACZ - od 2 000 PLN

obsługa maszyn szwalniczych typu stębnówka i overlock; szycie odzieży damskiej polegające na układaniu elementów w całość, następnie łączenie tych elementów i szycie całościowe wyrobu.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Leśna (dolnośląskie)

BROKER INFORMACJI - od 13 PLN

pozyskiwanie danych i źródeł informacji na temat rynku indyjskim, obsługa relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami z Indii
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK OCHRONY - do 1 850 PLN

dozór obiektu
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Polanowo (wielkopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNO - BIUROWA - od 2 000 PLN

realizacja zadań z zakresu płac
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

WG STANOWISKA
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Wołów (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - STAŻ - 997,4 PLN

nawiązywanie kontaktów telefonicznych i elektronicznych z klientami, pozyskiwanie partnerów handlowych, doradztwo i obsługa klienta, wsparcie procesu sprzedaży oraz realizacji zamówień, wykonywanie podstawowych prac biurowych, wsparcie oraz realziacja zadań wynikających z bieżącej działalności firmy
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Chrzanów (małopolskie)

WĘDLINIARZ - od 2 000 PLN

zgodnie z utworzonym stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2017-06-28 - Brańsk (podlaskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

praca w dziale sprzedaży mat. budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Augustów (podlaskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

pomoc kucharzowi przy przygotowywaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Bogatynia (dolnośląskie)

PRACOWNIK WYPOŻYCZALNI SAMOCHODÓW - od 12 PLN

podstawianie/odbiór samochodów, obsługa klienta, przygotowanie i kontrola stanu technicznego pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Katowice (śląskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO - 997,4 PLN

operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Błonie (mazowieckie)

FRYZJERKA - od 1 000 PLN

mycie głów, strzyżenie, malowanie, modelowanie
kontakt przez PUP - 2017-09-13 - Parczew (lubelskie)

PIONKI-ROBOTNIK GOSPODARCZY-STAŻ - 997,4 PLN

_Prace porządkowe na terenie miasta (dbanie o czystość, koszenie itp.)
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Pionki (mazowieckie)

HANDLOWEIC - od 2 000 PLN

poszukiwanie towarów za pomocą internetu, przygotowywanie katalogu ofert w języku chińskim, sprzedaż, przygotowywanie raportów sprzedaży w języku chińskim, organizowanie promocji towarów handlowych w języku chińskim dla przedsiębiorców z Chin prowadzących sklepy detaliczne
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 1 850 PLN

pozyskanie klientów na sprzedaż używanych części samochdowych sporządzanie i przekazywanie ofert na rynek ukraiński, przygotowywanie raportów z wykonywanych zadań
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Skibin (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK KUCHARZA - od 32 PLN

pomoc w przygotowywaniu dań kuchni wietnamskiej pod nadzorem wietnamskiego szefa kuchni, składanie zamówień na produkty u wietnamskich dostawców, obsługa klientów w języku wietnamskim
kontakt przez PUP - 2017-06-16 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

REFERENT DS. BIUROWYCH - 997,4 PLN

wprowadzania danych do systemu, generowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Otmęt (opolskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

obsługa klienta, tworzenie zamówień, kosztorysów, eksponowanie towaru, dbanie o porządek, udział w szkoleniach
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Żory (śląskie)

SORTOWACZ ODZIEŻY UŻYWANEJ - od 820 PLN

-sotrowanie odzieży używanej-pakowanie i układanie towaru, dbanie o porządek w miejscu sortowania
kontakt przez PUP - 2017-07-24 - Rzeszów (podkarpackie)

REFERENT - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Lębork (pomorskie)

KIEROWNIK KSIĘGOWOŚCI I RAPORTOWANIA - od 9 000 PLN

Osoba pracująca na stanowisku będzie odpowiedzialna za: organizowanie, zarządzanie oraz kontrolowanie pracy podwładnych, włącznie ze wszystkimi działami administracyjnymi; nadzorowanie rekordów księgowych odnoszących się do danych oddziałów firmy w sposób dokładny, pełny oraz zgodny z wymaganiami czasowymi; zapewnienie zgodności rekordów księgowych z US GAAP oraz innymi wymaganiami ustawowymi, a także zgodności z wewnętrznymi procedurami i politykami PMI; implementację wzorów organizacji pracy zgodnie z kluczowymi wskaźnikami efektywności (KPI) oraz wytycznymi SLA-OLA; administrowanie faktur przychodzących i/lub oświadczeń o wydatkach oraz przetwarzania zleceń płatniczych; kontrolę nad wejściami do systemu rachunków i kont sprawozdań bilansowych, w celu zapewnienia ich zgodności z wymaganiami ustawowymi; zarządzanie transakcjami bankowymi i kompensowanie walut; współpraca w zamykaniu i/lub przygotowywaniu rachunków statutowych i rachunków wg US GAAP, a także deklaracji podatkowych; przygotowywanie raportów statystycznych i finansowych i/lub procesów budżetowych; proponowanie i wdrażanie zmian i ulepszeń w procedurach księgowych w celu ciągłego wzrostu efektywności.
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Kraków (małopolskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

lakierowanie elementów nadwozi samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Stawiguda (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Resko (zachodniopomorskie)