Praca KELNER-STAŻ Groń kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Groń, powiat: tatrzański, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa klientów jadalni, wydawanie dań z kuchni, przygotowywanie jadalni do wydawania posiłków

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER-STAŻ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Groń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tatrzański

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Ks. Stolarczyka 14, 34-500 Zakopane, powiat: tatrzański, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie wymagane

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tatrzański

Gmina pracodawcy: Zakopane

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zakopane

Ulica pracodawcy: Ks. Stolarczyka

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Komorów (dolnośląskie)

ELEKTROMONTER - STAŻ - 997,4 PLN

kontrola rozdzielni, wykonywanie przeglądów stacji transformatorowych, wykonywanie instalacji elektrycznych (przemysłowych, zwyklych), montaż układów pomiarowych, prace kontrolno-pomiarowe, montaż instalacji odgromowych
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Chełmek (małopolskie)

ORGANIZATOR IMPREZ SPORTOWYCH - 997,4 PLN

organizowanie imprez sportowo - rekreacyjnych, przygotowanie kalkulacji imprez
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Starogard Gdański (pomorskie)

SPRZEDAWCA (S) - 997,4 PLN

Obsługa klienta na stanowisku kasowym, dbałość o higienę, estetykę na stanowisku pracy, dbałość o skuteczne zabezpieczenie mienia, przygotowanie towaru do sprzedaży (układanie na półkach, metkowanie, cenówki)
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Łęg Tarnowski (małopolskie)

KELNER - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

DOZORCA - od 1 850 PLN

ochrona i nadzór nad boiskami sportowymi w Gimnazjum Nr 2 w Augustowie
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Augustów (podlaskie)

PRACOWNIK PIZZERII - od 2 000 PLN

Przygotowanie pizzy, obsługa klientów, praca w Zdzieszowicach.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Zdzieszowice (opolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

praca biurowa.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Zabrze (śląskie)

MANIKIURZYSTKA - od 925 PLN

Wykonywanie manicure, pielęgnacja dłoni.
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Bochnia (małopolskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 1 850 PLN

PRZYGOTOWANIE STANOWISKA PRACY DO WYKONYWANYCH CZYNNOŚCI, PRZYGOTOWYWANIE PRODUKTÓW PIEKARSKICH, DŹWIGANIE POWYŻEJ 15KG, UTRZYMYWANIE PORZĄDKU NA STANOWISKU PRACY;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTRAWOWE, SPRAWONOŚĆ FIZYCZNA (DŹWIGANIE POWYŻEJ 15KG), AKTUALNA KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH, MIN. 5 LAT DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Szczecin (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa kasowa, udzielanie kredytów, zakładanie lokat
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Zamość (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Przyjmowanie dostaw towarów, sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym, wykładanie towarów na półki.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Głuchołazy (opolskie)

TECHNIK BUDOWNICTWA - od 1 850 PLN

Prawidłowe odczytywanie i analizowanie projektów budowlanych, obsługa komputera.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Somonino (pomorskie)

Pomoc przy obsłudze klienta, sporządzanie posm skierowanych do instytucji zewnętrznych, prowadzenie dokumentacji klientów, doradztwo i wsparcie informacyjne klientów, bieżące prowadzenie biura kredytowo-pożyczkowego. Wykształcenie min. średnie, obsługa komputera oraz urządzeń biurowych, znajomość pakietu MS Office
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Oświęcim (małopolskie)

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH - od 1 850 PLN

BIEŻĄCA KONSERWACJA, NAPRAWA, SERWIS NMASZYN ROLNICZYCH (KOMBAJNY, TRAKTORY, PRZYCZEPY ITP.). DIAGNOZOWANIE USTEREK, USUWANIE AWARII POWSTAŁYCH PODCZAS EKSPLOATACJI.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Grodziec (wielkopolskie)

BROKER INFORMACJI - od 13 PLN

wyszukiwanie, analiza i udostępnienie informacji na temat rynku indyjskiego, sporządzanie raportów i baz danych klientów z Indii potrzebnych do efektywnego funkcjonowania firmy. Obsługa poczty elektronicznej w j. angielskim i hindii.
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA / KIEROWCA - od 925 PLN

Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Burzenin (łódzkie)

KASJER-SPRZEDAWCA (62PJ) - 1 800 - 2 200 PLN

Obsługa kasy fiskalnej. Obsługa klienta. Wykładanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Józefów (mazowieckie)

STAŻ -ELEKTRYK BUDOWLANY - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Ligotka (opolskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa gości hotelowych
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Wieliczka (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 200 PLN

zawieranie kontaktów handlowych z klientami Wietnamczykami, obsługiwanie klientów w miejscy sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

INSPEKTOR BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY - od 1 850 PLN

Przeprowadzanie kontroli warunków pracy i przestrzegania BHP
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Opatów (świętokrzyskie)

MONTER MEBLI - od 1 850 PLN

w/g zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Szczepocice Prywatne (łódzkie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

przygotowywanie towaru do wysyłki, prace porządkowe, weryfikacja stanów magazynowych, drobne prace serwisowe
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Pruszków (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia.Obsługa biura auto-szkoły. Zapisywanie na kurs. Przyjmowanie wpłat, prowadzenie dokumentacji szkolenia.
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Łódź (łódzkie)

HANDLOWIEC - od 1 200 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowanie i wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

KONSERWATOR - od 1 850 PLN

prace porządkowe, drobne prace malarskie i konserwatorskie, konserwacja zieleni
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

KSIĘGOWY (J.ANGIELSKI) - od 3 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Warszawa (mazowieckie)

STAŻ - TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

pon- pt 7.30-15.30
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Opole (opolskie)