Praca KELNER Stare Drawsko Gospoda Podzamcze Anna Oździńska Stare Drawsko

78-550 Stare Drawsko 4, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Przyjmowanie zamówień. Serwowanie dań i napojów. Sporządzanie napojów. Utrzymywanie czystości. Obsługa programu fiskalnego i terminala do kart płatniczych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stare Drawsko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: drawski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Czaplinek

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka zdrowia-sanitarno - epidemiologiczna

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Umiejętności: zwinność, dokładność, umiejętność organizacji czasu pracy.

Nazwa pracodawcy: Gospoda Podzamcze Anna Oździńska Stare Drawsko

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: drawski

Gmina pracodawcy: Czaplinek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Stare Drawsko

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - do 2 000 PLN

KelnerJedna zmiana:od 12-20
Dom Weselny Frezja - 2016-08-23 - Mielec (podkarpackie)

KELNER - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Lubin (kujawsko-pomorskie)

Zamawianie oraz wydawanie potraw inkasowanie należności, utrzymywanie porządku na porządku na stanowisku pracy
Bar Restauracja " U Chłopa " Lucyna Gniecka i Przemysław Gniecki - 2016-11-25 - Hrubieszów (lubelskie)

KELNER - od 2 000 PLN

Obsługa gości restauracji
FIRMA HANDLOWA "MIRO" MIROSŁAW BEM - 2017-03-08 - Łeba (pomorskie)

doświadczenie zawodowe
BARBECUE Piotr Gancarewicz - 2016-02-10 - Starogard Gdański (pomorskie)

KELNER - do 1 850 PLN

Obsługa kelnerska gości.
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Obsługa urządzeń biurowych, m.in.: komputera, faksu, kserokopiarki. Umiejętność sporządzania pism urzędowych oraz wykonywanie innych czynności związanych z pracą na zajmowanym stanowisku.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Kalisz Pomorski (zachodniopomorskie)

Kelner
Chilli Pizza Zbigniew Nadolny - 2016-04-08 - Piecki (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 850 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, ; WYMAGANIA; WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, KSIŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, STAŻ PRACY MIN. 3-4 ATA, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO ;CZAS PRACY: OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU - 15 H/TYGODNIOWO
USŁUGI RESTAURACYJNE IRYNA NIKOLENKO - 2016-09-06 - Szczecin (zachodniopomorskie)

Obsługa klientów restauracji
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Tczew (pomorskie)

KELNER - od 1 700 PLN

obsługa gości
SR 7 SP.Z O.O. - 2016-07-11 - Poznań (wielkopolskie)

KELNER - od 2 300 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Ewidencja dokumentów w teczkach, przygotowanie korespondencji, archiwizacja dokumentów, praca przy komputerze
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

obsługa sali konsumpcyjnej i bufetu, wykonywanie innych czynności powiązanych ze stanowiskiem pracy zleconych przez pracodawcę
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Chocianowice (opolskie)

KELNER - 997,4 PLN

obsługa gości hotelowych
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Zegrze (mazowieckie)

umiejętność stosowania zasad profesjonalnej obsługi gościa oraz pracy według określonych standardów i procedur
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Krzyżanowice Dolne (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

przygotowywanie posiłków typu fast food, sprzedaz lodów, gofrów, napojów mrożonych i ich przygotowywanie
Mała Gastronomia Michalinka Janusz Kaczanowski - 2016-03-04 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

obsługa restauracji
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Władysławowo (pomorskie)

kelner
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Gierłoż (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 1 750 PLN

obsługa klienta, przyjmowanie zamówień, przyjmowanie płatności, miejsce wykonywania pracy Sierpc,ul. Narutowicza 64, giełda pracy PUP Sierpc w dniu 16.12.2015 o godz.11:00 w pok.11
"CENTRUM KONFERENCYJNO-REKREACYJNE U.TOMASZEWSKA I. WIERZBICKA" SPÓŁKA CYWILNA - 2015-12-11 - Sierpc (mazowieckie)

Obsługa gości, podawanie posiłków.Praca w godz. 7-19 w równowaznym systemie czasu pracy na umowę o pracę w okresie od zaraz do30.09.2016.
PHU WSP OPOLE Sp. z o. o. - 2016-05-11 - Dźwirzyno (zachodniopomorskie)

KELNER - od 1 500 PLN

obsługa gości hotelowych i restauracyjnych
HOTEL PAŁAC ALEXANDRINUM - 2016-12-07 - Poświętne (mazowieckie)

- przygotowywanie sali, stolików i nakryć do przyjęcia gości,- serwowanie dań, napojów z uwzględnieniem obowiązujących standardów obsługi klienta,- obsługa klienta indywidualnego i grupowego oraz bufetów szwedzkich,- obsługa baru i urządzeń barowych,- dbałość o ład i porządek na stanowisku pracy, przestrzeganie przepisów BHP, HACCP, sanepidu.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Wodzisław Śląski (śląskie)

KELNER - od 12 PLN

praca na barze oraz sali przy obsłudze gości, dbanie o czystość i porządek miejsce pracy ,
kontakt przez OHP - 2016-03-17 - Rumia (pomorskie)

SEKRETARKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

Rejestracja pacjentów do poradni specjalistycznych, prowadzenie dokumentacji medycznej w oddziałach, prowadzenie dokumentacji w zakresie rozliczeń szpitala z NFZ, archiwizowanie dokumentów, pomoc administracyjna w poradniach specjalistycznych oraz oddziałach szpitala.
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 000 PLN

Proste prace porządkowe oraz nieskomplikowane prace naprawcze na terenie sołectwa
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

Kelner
"ALIMOT" FIRMA HANDLOWA ŁOPATA ALICJA - 2016-06-09 - Kojszówka (małopolskie)