Praca KELNER Sosnowica Firma Handlowa Andrzej Ilczuk

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa gości i sali, obsługa kasy, obsługa baru

Data publikacji: 2016-04-18

Lokalizacja: Sosnowica (lubelskie)

Pracodawca: Firma Handlowa Andrzej Ilczuk

Wojska Polskiego 106, 21-230 Sosnowica, powiat: parczewski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Obsługa gości i sali, obsługa kasy, obsługa baru

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Dwie zmiany I 10-18 II 15-23

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sosnowica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: parczewski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sosnowica

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 25.07.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: Firma Handlowa Andrzej Ilczuk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP oraz CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: parczewski

Gmina pracodawcy: Sosnowica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sosnowica

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 106

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*