Praca KELNER Pobierowo WY&SPA GABRIELA KRULL

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: -

Data publikacji: 2016-07-18

Lokalizacja: Pobierowo (zachodniopomorskie)

Pracodawca: WY&SPA GABRIELA KRULL

Grunwaldzka 32, 72-346 Pobierowo, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pobierowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gryficki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rewal

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: WY&SPA GABRIELA KRULL

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: gryficki

Gmina pracodawcy: Rewal

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pobierowo

Ulica pracodawcy: Grunwaldzka

Numer budynku pracodawcy: 32

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - od 2 000 PLN

obsługa gości hotelowych, obsługa imprez okolicznościowych, przygotowania sali, obsługa kasy fiskalnej.
"Dorada" Sp. z o.o. Ośrodek Wypoczynkowo-Żeglarski "ZATOKA KAL"w Kalu - 2017-03-09 - Kal (warmińsko-mazurskie)

KELNER - 1 850 - 2 500 PLN

Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Krościenko nad Dunajcem (małopolskie)

KELNER - od 1 850 PLN

wg. stanowiska
PHU Sylwia Girwidz Węgorzewo - 2016-03-15 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy "BAZYLIA" Ewa Bartuzel - 2016-01-29 - Złotoryja (dolnośląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY W STADNINIE KONI - od 1 850 PLN

SPRZATANIE STAJNI
STADNINA " KONSKI KIERAT - 2016-08-08 - Rewal (zachodniopomorskie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

SZWACZKA
P.H.P.U "FILTER" HALINA ŁATACZ - 2017-01-26 - Gryfice (zachodniopomorskie)

KELNER - 2 000 - 2 500 PLN

Obsługa klienta restauracji oraz dbanie o czystość lokalu.
Jaciow Dawid Pizzeria & Restauracja Długa 2 - 2016-09-30 - Wodzisław Śląski (śląskie)

Obsługa klienta, przygotowywanie napojów zimnych i gorących, obsługa baru.
Firma Handlowo Usługowa PASJA - Aneta Dziurdzia - 2016-08-22 - Bochnia (małopolskie)

KELNER - 997,4 PLN

WG WNIOSKU
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Marki (mazowieckie)

KELNER - do 1 850 PLN

wydawanie posiłków, obsługa klienta, prace porządkowe na sali
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Jędrzychowice (dolnośląskie)

kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Babiak (wielkopolskie)

Zgodnie z programem stażu m.in:- obsługa maszyn i urządzeń znajdujących się w zakładzie- nauka obsługi kasy fiskalnej- poznanie obowiazków kelnerskich- organizacja pracy na sali konsumpcyjnej- przyjmowanie i rejestrowanie zamówień
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Żywiec (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

prowadzenie samochodu ciężarowego, rozładumku, załadunki, komunikowanie sie z pozostałymi pracownikami w języku ukraińskim , reprezentowanie firmy z kontrahentami zagranicznymi w języku angielskim
U.T.H."ROB-TRANS" WALDEMAR WIŚNIEWSKI - 2016-10-10 - Skrobotowo (zachodniopomorskie)

Wykształcenie gastronomiczne. Praca w restauracji. Doświadczenie w obsłudze klienta. Kontakt osobisty oraz telefoniczny z pracodawcą.
HOTEL RESTAURACJA TIMBERLAND HOLECKI RYSZARD - 2017-06-06 - Orzesze (śląskie)

KIEROWCA C+E - od 5 500 PLN

Transport międzynarodowyWYNAGRODZENIE: 5500 zł NETTO
EURO-TRANSPORT TADEUSZ KRYSA GRYFICE - 2016-05-25 - Gryfice (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

prace związane z pielęgnacją plantacji
ALE CHOINKI Gryfice - 2017-04-19 - Gryfice (zachodniopomorskie)

kelner
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Tuczempy (podkarpackie)

ASYSTENT KIEROWNIKA OŚRODKA - od 1 850 PLN

ASYSTENT KIEROWNIKA OŚRODKA
KAMI DOROTA STANKIEWICZ DARŁOWO - 2016-03-18 - Pogorzelica (zachodniopomorskie)

program stazu
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Radomsko (łódzkie)

Praca na stanowisku kelnera.Miejsce pracy: Galeria Kazimierz.
KOMAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2017-01-13 - Kraków (małopolskie)

obsługa klientów w karczmie
"BROWAR NA JURZE- Ewa Piątek" Spółka Jawna - 2017-03-29 - Zawiercie (śląskie)

KELNER - od 1 750 PLN

Obsługa klientów restauracji
RESTAURACJA HOTEL "BARANOWSKI" T.Baranowski - 2015-12-01 - Słubice (lubuskie)

MENEDŻER DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 2 500 PLN

PRACA UL. FABRYCZNA 2CSPRZEDAŻ TOWARÓW ROLNO SPOŻYWCZYCH DO KRAJÓW UE MEILOWO LUB TELEFONICZNIE
Emilia Kosovets H.P.U. MIREM EKSPORT-IMPORT - 2016-07-01 - Przybiernowo (zachodniopomorskie)

KELNER - od 2 201 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, nakrywanie stolików na restauracji, polerowanie porcelany i sztućców, przyjmowanie i realizacja zamówień, dbanie o czystość w restauracji
DOM INWEST Sp. Jawna T. i E. Japtok - 2016-09-06 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

KELNER - do 10 PLN

obsługa klientów
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Częstochowa (śląskie)

KELNER - do 2 000 PLN

obsługa gości
INVEST MILENIUM Sp. z o.o. - 2017-03-24 - Sypniewo (wielkopolskie)

Wybierz miejscowość