Praca KELNER-OBSŁUGA KLIENTA Sompolno kontakt przez PUP

Stanowisko: KELNER-OBSŁUGA KLIENTA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: -

Data publikacji: 2016-06-01

Lokalizacja: Sompolno (wielkopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sompolno, powiat: koniński, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER-OBSŁUGA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sompolno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: koniński

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
PO WER, KOBIETA DO 30 ROKU ŻYCIA, DŁUGOTRWALE BEZROBOTNA

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

ZAKŁADOWA 4, 62-510 Konin, powiat: m. Konin, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, SKIEROWANIE Z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Konin

Gmina pracodawcy: Konin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Konin

Ulica pracodawcy: ZAKŁADOWA

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

STAŻ -ASYSTENT PROJEKTANTA - 997,4 PLN

sporządzanie rysunków do projektu, wykonywanie: inwentaryzacji budynków, obmiarów robót, opisów technicznych, przygotowywanie wniosków o pozwolenie na budowę itp.
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Kalisz (wielkopolskie)

KSIĘGOWY / A - 997,4 PLN

Pomoc księgowej: obsługa programu księgowego; prowadzenie ksiąg handlowych; prowadzenie KPiR; rozliczanie VAT, ZUS; sporządzanie sprawozdań
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Pniewy (wielkopolskie)

REFERENT DS. KSIĘGOWYCH - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie min. średnie; obsługa komputera; Zakres obowiązków: przekazywanie faktur zakupu do systemu WorkFlow (WF), obsługa faktur w sys. EF, archiwizacja faktur sprzedażowych, wystawianie not korygujących, księgowanie faktur zakupu mat. i towarów, faktur inwestycyjnych, prowadzenie ewidencji środków trwałych, rozliczanie delegacji; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Gliwice (śląskie)

SPAWACZ - od 925 PLN

spawanie materiałów
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Wielki Sosnowiec (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Uwaga! Oferta na stanowisko refundowane przez PUP, dla osób bezrobotnych w wieku do 30 lat, zarejestrowanych w PUP.Zakres obowiązków:obsługa klientów indywidualnych i firmowych, obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA - 1 850 - 1 900 PLN

sprzątanie pomieszczeń działalności hotelarsko-gastronomicznej
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Wielbark (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA-STAŻ - 997,4 PLN

Obsługa klientów sklepu samoobsługowego.
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Pacanów (świętokrzyskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Przygotowanie produktów do sprzedaży, sporządzanie faktur, zawieranie transakcji sprzedaży, pomoc nabywcy przy wyborze towaru.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Płock (mazowieckie)

PRACOWNIK KOMPLETACJI TOWARU - od 11,6 PLN

kompletowanie towaru przy użyciu skanera; pakowanie i foliowanie produktów
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Niepruszewo (wielkopolskie)

TAPICER - od 1 850 PLN

Wyklejanie i obijanie mebli tapicerskich
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Moszyce (dolnośląskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE - od 11 PLN

wykonywanie zleconych prac prostych, prace porządkowe, prace przy taśmie produkcyjnej
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Zielona Góra (lubuskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Rębiechowo (pomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA-OBSŁUGA SKLEPO ZOO - 997,4 PLN

oferat stażu: espozycja towaru, przyjęcie towaru, obsługa programu wysylkowego,
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Piła (wielkopolskie)

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY - od 1 000 PLN

przygotowywanie ofert handlowych, koordynacja bieżących spraw ze stałymi klientami, w tym wietnamskimi
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

85U - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Radom (mazowieckie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

manicure, pedicure, zabiegi pielęgnacyjne
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Kwidzyn (pomorskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

SPRZEDAŻ TOWARÓW HANDLOWYCH,REALIZACJA ZAOPATRZENIA SKLEPU, DBANIE O CZYSTOŚĆ NA STANOWISKU PRACY, KONTROLA TERMINÓW PRZYDATNOŚCI
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Skierniewice (łódzkie)

OPERATOR KOPARKI - od 1 900 PLN

obsługa koparki, wykonywanie prac załadunkowych i rozładunkowych
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Kropidło (małopolskie)

MONTER KONSTRUKCJI ALUMINIOWYCH - od 2 000 PLN

montaż konstrukcji alumniniowych na terenie kraju w grupie z pracownikami ukraińskimi (potrzeba znajomości języka), znajomość systemów aluminiowych, praca na różnych systemach przy produkcji drzwi, okien i fasad
kontakt przez PUP - 2017-06-07 - Prejłowo (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

Pracownik ochrony
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Poznań (wielkopolskie)

REFERENT DS. TECHNICZNYCH - 997,4 PLN

Przygotowywanie pożywek do badań bakteriologicznych, interpretacja uzyskanych wyników badań, prowadzenie dokumentacji elektronicznej.
kontakt przez PUP - 2017-05-30 - Płock (mazowieckie)

SPRZEDAWCA (SKLEP MEDYCZNY) - od 1 950 PLN

Sprzedaż wyrobów medycznych.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Pajęczno (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Przygotowywanie produktów do sprzedaży i ich eksponowanie, pomoc nabywcy przy wyborze produktu.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Stalowa Wola (podkarpackie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - 2 000 - 3 000 PLN

Transport towarów z Polski na Ukrainę i do UE
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Żmigród (dolnośląskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 2 800 PLN

Wykonywanie instalacji elektrycznych, przeglądów i konserwacji.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

PIEKARZ - do 1 850 PLN

wypiek pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Ładzice (łódzkie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 900 PLN

montaż konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego; min.rok doświadczenia
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Strzelce Opolskie (opolskie)